Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie da się czytać tego ciągłego narzekania przegrywów. Wiecie dlaczego wam tak przykro z powodu braku ładnej lochy? Nie dlatego że straciliście coś mega ważnego w życiu tylko dlatego że jest to dla was nieodstępne. Mogę to porównać do oczekiwania od paru miesięcy na jakąś grę/film/nowy sezon serialu.Ile razy mieliście już tak że czekaliście na coś nie wiadomo ile,mieliście milion wyobrażeń a na końcu okazało się że jest to zupełnie coś innego niż w waszych wyobrażeniach? xD Albo inaczej nowa część okazała się tak dobra z tym że wyobrażenia były tak wygórowane że to nie sprostało im? Tak samo będzie jak znajdziecie wkońcu tą dziewczynę.

Dam wam protip.Jeśli chcecie zabaczyć jak wygląda związek z śliczną dziewczyną to idźcie na dziwki.Mówie serio, wydajcie hajs, weźcie koniecznie na 2 godziny taką którą możecie zaliczyć parę razy pod rząd i zobaczycie że za każdym kolejnym razem gdy w niej skończycie ona nie jest już wtedy dla was niesamowicie piękna, jest atrakcyjna ale taka no "zwyczajna" i w związkach jest tak samo.Na początku ruchacie się jak króliki a potem w 99% prypadkach przyzwyczajasz się i sex jest tym samym co masturbacja.Musisz spuścić z krzyża itd.

Ale hurr...durr... nie dali mi nigdy związku z dziewczyną.Prawda jest taka że jeśli minimalnie dbacie o siebie to macie szanse u tych no ... średnio atrakcyjnych.Możesz się z taką pospotykać, spędzić czas, poprzytulać i zobaczyć jak to będzie xD. Ale hurr....durr... tutaj nie czuje tego pożądania.Po 2-3 miesiącach z najpiękniejszą dziewczyną też go nie będzie gwaranuje.Zostanie tylko przyzwyczajeie i dobranie się pod względem charakteru. Idź na dziwki , zwiąż się nawet na chwile z tą brzydką, zobacz czy to gra warta świeczki bo na końcu okaże się że jednak jesteś rozczarowany.

Teraz tak na poważnie.Zastanów się ile znasz pięknych kobiet które zmieniają facetów jak rękawiczki.Dużo? A zastanawiało cię dlaczego? Bo bardzo często okazuje się ze po krótkiej chwili to jest nie to i.. Ludzie się rozchodzą.Przecież tu co chwile afera że jakaś śliczna dziewczyna jest z kimś znanym a przed nim miała 50 partnerów.Wiesz dlaczego? Bo jak już ją poprzedni wystarczająco razy wyruchali, zaczęli bardziej uwagę zwracać na charakter a nie wygląd to #!$%@?.Tak samo z ślicznymi samotnymi matkami na portalach randkowych.Myślisz że dla ślicznej dziewczyny z dzieciakiem 2 letnim to problem znaleźć faceta? xD Dam ci protip ona nie jest samotna ze względu na dziecko tylko że nikt nie umie z nią wytrzymać
#przegryw #depresja #zwiazki #tinder #badoo #zalesie #twfnogf
  • 24
@Plecakowicz: najbardziej lubię jak ktoś wrzuca zdjęcie dziewczyny. Nie jakaś super ładna, ale takie 6/10. Więc właściwie niczego jej nie brakuje, ale tez nie porywa.
I zaczyna się festiwal przegrywów. bo ucho odstaje, bo ma fałdkę, bo coś tam XD. Goście co cycka na oczy nie widzieli, a czepiają się dosłownie każdego szczegółu. A bo to źle z oczu patrzy, a bo widać po minie, że suka (jak to ocenić po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Plecakowicz:

Każdy przegryw chce ruchać tylko modelki, chodzi mu tylko wyłącznie o seks, nigdy nie zagadał do jakiejkolwiek dziewczyny, oczywiście one same do niego czasami zagadują ale on w takich sytuacjach zawsze się wstydzi i ucieka.
Nigdy nie chodzi o jego aparycję, która mimo najszczerszych chęci poprawienia jej sprawia, że nawet te kobiety o wątpliwej urodzie nie traktują go jako potencjalnego partnera. Każdy przecież jest kowalem własnego losu, genetyka nie ma
@choochoomotherfucker: pisałem o tym kiedyś, to potem widziałem analizę swojego posta jak jakiegoś wiersza Mickiewicza XD.
Im chodzi o to, że nie ruchają. Ich nie boli, że kobiety dają na prawo i lewo. Ale ich boli, że w okresie takim jak ten, powszechnej antykoncepcji i właściwie łatwego ruchania - oni i tak nie potrafią.
Więc właściwie są źli na to, że gdyby żyli w średniowieczu to by byli za głupi żeby
@Plecakowicz: Ale dobrze gadasz. Co znam facetów, którzy mieli zajebiste dupy, to zazwyczaj się rozstawali, bo ta co z tego, ze była piękna i w ogóle, jak była zwykłym, nudnym pustakiem? Mysle za to, ze na charakter i tak bardziej się patrzy już ponad 20+, bo wcześniej i tak głównie co to lecimy na wyglad i nie chcemy tak szybko stabilizacji
@Krejziismylife: Mi chyba każdy kogo poznałam powiedział ze mam
@Plecakowicz: Nie porównuj nawet miłości za pieniądze do miłości kobiety zdobytej dzięki swoim ciężkim staraniom albo po prostu szczęściu. Seks z prostytutką możesz mieć każdego dnia, ile tylko chcesz o ile masz odpowiednio dużo hajsu. To żadna satysfakcja. Nie jest to też to samo co cieszyć się każdego dnia swoją ukochaną, która daje coś znacznie więcej niż tylko seks. To pewnie tak samo jak z samochodami, chyba nikt nawet nie sprzedaje