Wpis z mikrobloga

Co robiliście jak umarł papież? Ja waliłem konia ( ͡° ʖ̯ ͡°) i dziś, po tylu latach w końcu komuś o tym opowiem xD

Tego dnia stary przyszedł do domu pijany - klasyka. Matka cały wieczór oglądała z przejęciem TV i kazała się nam wszystkim modlić. Dobra, koło 21 poszliśmy spać. Jako, że stary pijany śmierdzi i chrapie, to przyszła pokoju dzieci - ja i siostra mieliśmy wspólny, duży pokój, łóżka po przeciwnych stronach. Matka poszła spać z moją siostrą.

Ja kilkanaście lat, natura wzywała, no to zacząłem walić. Pod kołderką na jakiejś ówczesnej nokii oglądałem gołe baby w 108x108 pikseli, ew. czytałem jakieś erotyczne opowiadania z GPRS xD Tego dobrze nie pamiętam, sorry.

Byłem już blisko, a tu dzwony w kościele odpalili. Myślę, że ich pojechało - na telefonie widziałem, że dziś-słynna 21:37 była. I tu powiecie, że bait, bo nie od razu ogłoszono jego śmierć. Nie, zaczęli dzwonić o tej godzinie, nie mam pojęcia dlaczego. Rozkminiałem wtedy czy to właśnie umar jak ja walę. Matka poleciała do telewizora patrzeć co się dzieje, a mi się udało dokończyć.

Jak już powiedzieli, że umarł to przyszła po nas i kazała się modlić, ja byłem wkurzony, bo nie lubię jak po waleniu się coś ode mnie chce xD zawsze to była pora na spanko. Zresztą religia mnie wtedy bardzo drażniła, kult papy też, w końcu 15 czy ile lat to ten okres buntu, po cichu unikałem kościoła i szedłem do kolegi i takie tam.

Także tego. 21:37 zawsze mi się kojarzy nie ze śmieszkowaniem, tylko waleniem konia do mojej drugiej nokii w życiu z matką w tym samym pokoju xDD

PS. To nie pasta.

#2137 #wykopobrazapapieza
on_12cm - Co robiliście jak umarł papież? Ja waliłem konia ( ͡° ʖ̯ ͡°) i dziś, po tyl...

źródło: comment_1617391122g0IvvN1s4QHjoUkYadRVMQ.jpg

Pobierz
  • 31
@on_12cm: oglądałem million dollar baby (ściągnięty z torrentów).
Pamiętam, że jak się dowiedziałem to puściłem dalej film. Potem się dowiedziałem, że pół osiedla w kościele "czuwało" do rana xD

Film super, polecam.
@on_12cm: Miałam z 10 lat i nie kumalam za bardzo czemu z tego jest aż taka afera, bo w domu (jak w większości polskich domów) jak o cokolwiek zapytałeś w temacie papaja, to odpowiedź brzmiała "bo to nasz papież świnty człowiek" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tego co słyszałam w szkole i w domu to jedyne co wiedziałam wtedy o papieżu to to, że jest bardzo mądry
@on_12cm: Nie pamiętam co robiłem, ale wiedziałem że papież umrze już w piątek 1 kwestia. Oni celowo podtrzymywali mu życie by nie umarł tej daty, gdzie w Polsce to Prima Aprilis
@on_12cm: Pasta, ale #!$%@?.
Ja byłem u panny. O 21:50 miałem pociąg do domu. Żegnaliśmy się intensywnie, spieszyłem się. W tle radio. Jak kończyliśmy, przerwali program, dali jakieś podniosłe nuty i podali newsa. W życiu nie kończyłem z takim patosem xD
@on_12cm: oglądałem Pana Tadeusza w Tvp1 . Przerwali program i poinformowali o śmierci papieźa. Czarno biale logo stacji wszystkich brak reklam i ramówka w 90% stworzona o papieżu. Myślalem niż podobnego już w Polsce i w pobliżu sie nie wydarzy. A y u katastrofa Smoleńska
@on_12cm: Sobotni późny wieczór, myślę że ludzi którzy wtedy walili konia albo się ruchali jest multum.
Ja #!$%@?łem w Baldura i ze smokiem się męczyłem, ale w tle tvn24 leciało i Jacek Pałasiński, więc byłem na bieżąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)