Wpis z mikrobloga

Obrzydliwe, chłop jeszcze nie ostygł. Ale czego spodziewać się po konpedokracjii czy pissuarach, na których czele stoi karzeł robiący politykę na grobie swojego brata bliźniaka.
  • Odpowiedz
@artur-klocek: Mnie też zastanawia jak oni się czują zmieniając co chwilę poglądy? Ja pamiętam jak mieszkańców Podkarpacia wyzywali od "zasranych rusofobów" i to nie było tak dawno. 2 lata temu ich partia uważała że mur na granicy to bandytyzm, a imigranci to biedni ludzie szukający swojego miejsca. Posłowie biegali tam z pizzą. Dzisiaj według tych pajaców to PiS byl prorosyjski. Ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby co chwilę
  • Odpowiedz
  • 6
Obrzydliwe, chłop jeszcze nie ostygł.


@Trismus: Ostygł i to już jakiś czas temu. Twój sekciarski ryży guru i przystawki, kazali sztucznie utrzymywać go przy życiu, byle do wyborów. Nie masz godności człowieku, jesteście jak prawdziwa sekta i można wam napluć w twarz, a jeszcze prosicie o więcej. Wstyd.
  • Odpowiedz
@artur-klocek: ja się ogółem dobrze czuje. Ale Szkoda żołnierza. 8 lat rządów PiS nie było w stanie stworzyć im warunków do pracy. Przyjaźnie konfederatów z bialorusia i proputinowskimi działaczami tez robią swoje, bo to Białoruś i Putin odpowiada za smierć tego żołnierza. Odrobine jeszcze kalekie prawo i beznadziejny płot, który powstał za PiS. Szkoda młodego życia. Także smutnopolacy robienie biznesu na śmierci młodego żołnierza oceniam na skandalicznie obrzydliwe. Patriotyczne prawackie miernoty
  • Odpowiedz
@artur-klocek:

Ostygł i to już jakiś czas temu. Twój sekciarski ryży guru i przystawki, kazali sztucznie utrzymywać go przy życiu, byle do wyborów

Niezły szuryzm XD.
Nie wiem czy jesteś zorientowany, ale jesteśmy jeszcze przed wyborami.
  • Odpowiedz
Jak teraz się czujecie "fajnopolacy"? Jak się czujecie wyborcy PO, 2050, PSL i Lewicy?


@artur-klocek: ja się czuję doskonale. Twoi panowie wnet znajdą się w więzieniu, powoli przywróci się normalność, dla takich flaków jak ty skończą się "pienionszki."
Co nam chcesz powiedzieć, byczq? Że Tusk zabił tego żołnierza? Czy Hołownia? Mioże jakaś juleczka z lewicy?
  • Odpowiedz