Wpis z mikrobloga

Pięć rad które powiedzieli byście sobie w wieku 15 lat?
Moje 5:
-nie omijaj żadnej imprezy, żadnego spotkania towarzyskiego i żadnej okazji do interakcji z ludźmi.
- nie pakuj się w żaden związek aż do mementu gdy będziesz absolutnie pewnym tego że chcesz. Absolutnie #!$%@?!
-nie stresuj się niepotrzebnymi pierdołami, życie jest zbyt krótkie by się przejmować wszystkim.
-zacznij ćwiczyć już teraz, nie zniechęcaj się po kilku miesiącach tylko ciśnij konsekwentnie, za kilka lat będziesz wyglądal i czul się tak jak chcesz, jeśli się nie poddasz
-nie przekładaj swoich celów i marzeń na później, bo czas skończy się szybciej niż myslisz: chcesz coś zobaczyć? Bierz kumpli i jedzicie tam już teraz, minimum w te wakacje! Chcesz nauczyć się grać na gitarze? Ciągnij hajs od starych, dorób sobie i kupuj ją już w tym miesiącu. Chcesz poznać dziewczynę? Nie czaj się #!$%@? jak ksiądz za przedszkolem tylko podbijaj, szukaj okazji.

+ bonusowo: ogarnij #!$%@? swój wygląd, pomysł jaka fryzura pasuje Ci do mordy, zapuść brodę, kup sobie chociaż 2 komplety lepszych ciuchów.

Ogólnie to tańcz aż się porzygasz. Drugiej takiej okazji już nie będzie.
  • 307
@Heroina340: Regularne mycie zębów, później trzeba bulić krocie. Bałvym się jedynie, że to zaburzy kolej rzeczy, a jestem super zadowolony. Może, aby kupić to spekulacyjne gówno jakim są bitcoiny, ale jw, to by mogło wiele zmienić
-zacznij ćwiczyć już teraz, nie zniechęcaj się po kilku miesiącach tylko ciśnij konsekwentnie, za kilka lat będziesz wyglądal i czul się tak jak chcesz, jeśli się nie poddasz

-nie przekładaj swoich celów i marzeń na później, bo czas skończy się szybciej niż myslisz: chcesz coś zobaczyć? Bierz kumpli i jedzicie tam już


Ta mordo, 15 latek normalnie zbierze ekipe wariacików a rodzice pozwolą mu na podróże po Europie. Wsiadaj do autobusu.

ogarnij
mentalność praktycznego robola mocno, tylko ucz się i #!$%@? a potem będzie płacz i kryzys że się nie wyszalałeś albo posmakowałeś życia


@Tankeray: Edukacja to mentalnosc praktycznego robola xD No strasznie płacze sie z Dominikany z drinkiem w reku, napewno cudownie wspomina sie SMAKOWANIE ZYCIA (w sensie chlanie na dzialce i lizanie sie z Andzelom) gdy kierownik pogania na taśmie bo juz na dzis wykorzystales swoja 15 minutowa przerwe xDD
@Davidozz: przydałaby się jeszcze rada gdzie ma kupić BTC, bo jak kupi na którejś z polskich giełd to jest duża szansa, że parę lat giełda umrze i tych pieniędzy nie odzyska
Pięć rad które powiedzieli byście sobie w wieku 15 lat?


@Heroina340: dobre pytanie, moglbym powiedziec w sumie ze nie zaluje zadnej decyzji z tamtych lat, lepszych podjac i tak nie moglem. Pozniej sie chyba wiecej bledow popelnialo. Na szybko dwie rady mi przychodza do glowy:
- nie urywaj znajomosci bez slowa z przyjaciolmi, nie licz na to ze zawsze to oni beda dzwonic. Kiedys w koncu przestana, a ty sie zorientujesz
@Heroina340: czemu "nie pakuj się w żaden związek aż do mementu gdy będziesz absolutnie pewnym tego że chcesz. Absolutnie #!$%@?! " ?
ja stosuję się do tej rady i tak o to zlewam po kolei od 8 lat wszystkie laski, bo w każdej mi cos nie pasuje i przez to ciagle jestem sam. Też nic świetnego. Chyba nigdy nie bedzie takiej 100% pewnosci?

co do reszty sie zgadzam. Niby czlowiek wie,
@Heroina340: 1. Nie mów dziewczynie w której się bujałeś całą podstawówkę i gimnazjum że ją kochasz po pierwszym lizaniu.
2. Nie ruchaj borderek, grubych, ćpunek, z tatuażami i kolorowymi włosami.
3. Rzuć szkołę zrób kursy na wózki widłowe spawacza prawa jazdy na ciężarowe.
4. Nie inwestuj czasu i uczuć w ludzi których uznajesz teraz za przyjaciół bo i tak wszyscy znikną. Pogódź się lepiej z ojcem bo umrze niewysłuchany a ma
-zacznij ćwiczyć już teraz, nie zniechęcaj się po kilku miesiącach tylko ciśnij konsekwentnie, za kilka lat będziesz wyglądal i czul się tak jak chcesz, jeśli się nie poddasz


@Heroina340:
Nie, jeśli masz #!$%@? hormony.