Wpis z mikrobloga

Poniżej 4k zakażeń, poniżej 20 zgonów, z tygodnia na tydzień znikają zakazy, 57% populacji całego kraju się zaszczepiło, do końca maja ma być 95%... a jak tam w Polsce? Nadal szury, szczepionko-sceptycy, konfederacja i mamy z facebooka nie chca się szczepić? Fajny kraj tam macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#uk #koronawirus #polska #covid19
Pobierz Holiday - Poniżej 4k zakażeń, poniżej 20 zgonów, z tygodnia na tydzień znikają zakazy...
źródło: comment_1616994176Y5XJSuYYOcJhM0WpS8TD7j.jpg
  • 142
@Holiday: A ty myślisz, że młodzi angole lecą sie szczepić? Sytuacja się stabilizuje, bo zostali zaszczepieni ludzie chorzy, starzy, otyli i przede wszystkim keyworkers. To oni są odpowiedzialni za roznoszenie wirusa, takie wirus huby. Po zabezpieczeniu ich, do tego tych w grupie ryzyka i mamy odciążoną służbe zdrowia. Młodzi niech sie zarażają, skoro szpitale nie są przepełnione to jak 1 na 100 ma powikłania to i tak luzik.
Wszystko to zostało
@Moitessier: Mi się żyje zajebiście mordeczko, serio nie musisz się martwić o mnie. Gdyby Twoja teoria była prawdziwa, to każdemu by się żyło dobrze. Lockdownów nie zauważyłem, wojny chyba żadnej nie ma u nas o ile się orientuje, kryzysu u mnie też nie widać, wręcz przeciwnie ostatnimi czasy się solidnie dorobiłem, więc o czym Ty człowieku #!$%@??