Wpis z mikrobloga

@Holiday: bo nakaz noszenia maseczek byl niezgodny z konstytucja xD

bo Polska to czesc poteznej EU, a jak wiadomo potezna EU ma duzo lepsze mozliwosci zakupu szczepionek. W UK po brexicie ludzie umra z glodu (politico) xD
  • Odpowiedz
@Holiday: no ja się nie szczepię bo chorób żadnych się nie boję, a służbę zdrowia #!$%@?ę.
I nie interesuje mnie ten cały jazgot, mi się dobrze żyje.
  • Odpowiedz
@Holiday: Ostatnio pokazywali w angielskich newsach że Polska jest na szóstym miejscu w Europie pod wzgledem ile procentowo populacji się zaszczepiło. Wiec nie wiem do czego pijesz, wg mnie to bardzo dobry wynik
  • Odpowiedz
@Holiday: A ty myślisz, że młodzi angole lecą sie szczepić? Sytuacja się stabilizuje, bo zostali zaszczepieni ludzie chorzy, starzy, otyli i przede wszystkim keyworkers. To oni są odpowiedzialni za roznoszenie wirusa, takie wirus huby. Po zabezpieczeniu ich, do tego tych w grupie ryzyka i mamy odciążoną służbe zdrowia. Młodzi niech sie zarażają, skoro szpitale nie są przepełnione to jak 1 na 100 ma powikłania to i tak luzik.
Wszystko to
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio ale nie pisz bzdur, bo szczepionki albo mają natychmiastowe negatywne efekty poboczne (mały promil), albo nie mają ich wcale. nie ma że 2 lata po szczepieniu nagle przez nią umrzesz, takie scenariusze tylko w mokrych snach antyszczepów.
  • Odpowiedz
jak Wy się tak wszystkiego boicie i wszystkim przejmujecie to szczerze wam współczuję


@Hissis: wieczny lockdown i zapchane szpitale to dla ciebie żaden problem widzę. Nie współczuj mi, ja nie mieszkam w polsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hissis: patrzac dalej niz czubek wlasnego nosa bedziesz mial szanse zauwazyc ze to jak Ci sie zyje ma bezposredni zwiazek z tym jak zyje sie innym. Chyba ze nie zauwazyles lockdownow, wojen, kryzysow ekonomicznych itd.
  • Odpowiedz
@czoko: ale jaki lockdown? Bo szczerze nie odczułem nic takiego, w moim życiu się nic nie zmieniło, a szpitalami się nie interesuje, to nie jest mój problem, nie korzystam z tego typu placówek.
  • Odpowiedz
@Moitessier: Mi się żyje zajebiście mordeczko, serio nie musisz się martwić o mnie. Gdyby Twoja teoria była prawdziwa, to każdemu by się żyło dobrze. Lockdownów nie zauważyłem, wojny chyba żadnej nie ma u nas o ile się orientuje, kryzysu u mnie też nie widać, wręcz przeciwnie ostatnimi czasy się solidnie dorobiłem, więc o czym Ty człowieku #!$%@??
  • Odpowiedz