Wpis z mikrobloga

Namiar na bezpieczną aborcję.

Dobry wieczór, moi kochani! Na początek ogłoszenia parafialne - niestety nie udało mi się wrzucać postów raz na dwa dni. Wynika to z tego, że mam sporo pracy na studiach, a do tego pracuję też 'normalnie', bo, wbrew opinii wykopowych ekspertów, nie dostaję pieniążków za wpisy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Także myślę, że uczciwie wobec wszystkich będzie jeśli powiem, że wpisy będą raz na tydzień, bo tyle czasu na 100% znajdę, a jak mi się uda dodatkowo, to będzie niespodzianka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziś także wrzucę komentarz do wypisania się z wołania, jeżeli ktoś uzna, że takie warunki mu nie odpowiadają i nie chce już mieć powiadomień, to wykreślę. :)

A dziś Wam napiszę dwa zdania o obłudzie osób, które same siebie nazywają 'pro life'.

Do tej pory było tak, że jeżeli występowała ciąża bliźniacza i jeden z płodów był zdrowy, a drugi miał wady letalne, zagrażające temu pierwszemu, to tego drugiego terminowany, aby ten zdrowy mógł przeżyć. I wiecie co? Już teraz tak nie jest.
Obecnie oba płody są skazane na śmierć. Także jak widać, nie ma to nic wspólnego z domeną pro life. To jest raczej prodeath. Nie żeby to mnie jakoś specjalnie dziwiło, no ale jednak tutaj widać jak na dłoni o co dokładnie chodzi. Czyli o brak wyboru i cierpienie. Najczęściej cierpienie osoby w ciąży, która mogła się o nią długo starać i zamiast mieć szansę na chociaż jedno dziecko, nie ma szansy na żadne, bo antychoice zmusili ją do noszenia chorego płodu, przez który także obumarł ten zdrowy.

Konkluzji nie będzie, bo widać gołym okiem zakłamanie tych ludzi i zamordystyczne zapędy.

41/x

#aborcja #codziennepowiedzkomus <-tag do czarnolistowania/obserwowania

Kochani, jak już Was wołam to nie musicie plusować komentarza z wołaniem! Ułatwia mi to znacznie wpisywanie nowych osób na listę, bo nie korzystam z mirkolist tylko mam plik, do którego wklejam sobie plusujących. :)

JEŻELI JEDNAK JESZCZE CIĘ NIE WOŁAM, TO PLUSUJ ŚMIAŁO DZISIEJSZEGO PIERWSZEGO KOMCIA Z WOŁANIEM
Amishia - Namiar na bezpieczną aborcję. 

Dobry wieczór, moi kochani! Na początek o...

źródło: comment_1616785211YPREizzRFanX8KPbUqRfhW.jpg

Pobierz
  • 51