Wpis z mikrobloga

@dzieju41 podbijam, Szczecin here, rejestrowałem termin po wizycie u laryngologa na Arkonskiej na 01.2023 ale to było przed pandemią, ciekawe jak teraz to wygląda. Podobno w Nowej Soli jest klinika gdzie prywatnie w jeden dzień robią, kosztów nie znam.
@karol1213: Mam przekrzywioną, od dziecka cierpiałem na zatoki, chodziłem na naświetlania, brałem leki nic nie pomagało aż w końcu prywatnie się zająłem sprawą i rtg pokazało, że mam skrzywioną przegrodę. Potem gdzieś mi te bóle ustąpiły a teraz przy covidzie mam tak niesamowity ból zatok i o ile z jedną dziurkę nosa jestem w stanie udrożnić to druga (ta skrzywiona) się mocno opiera. Postanowiłem, że na stare lata zrobię z tym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzieju41: zapisałem się na wakacjach 2020, termin na wrzesień, byłem chory to mi przełożyli na za miesiąc, później pandemia zamknięte szpitale i udało mi się wbić na 07.04 co pewnie i tak się nie odbędzie bo pandemia albo bede chory xD
@dzieju41: ja miałem problem z wiecznie zatkanym nosem przez zatoki to mi wyszło, że mam polipy w nosie i krzywą przegrode, robiłem z 4 lata temu operacje to za wszystko zapłaciłem koło 4500 w mediklinice na Mickiewicza bo mi się spieszyło (termin na kiedy chce, a nfz 3 lata czekania było) teraz to pewnie ceny poszły w góre. Zabieg w jeden dzień, kolejnego dnia rano mnie puścili do domu. Najgorsza jest
@dzieju41: w szpitalu w Policach czeka się około roku czasu, w Szczecinie najszybciej było w szpitalu wojskowym ale teraz to oddział covidowy i pewnie długo jeszcze nim będzie. Prywatnie to od 3000zł w górę, osobiście polecam Aleksandra Żmudzińskiego z Olimedica - septoplastyka przegrody 3750zł.

Miałem kiedyś robioną septoplastyke w szpitalu wojskowym ale otolaryngolog spartolil robotę i osobiście odradzam, już lepiej poczekać i w Policach zrobić jeżeli na NFZ.

Jeśli nos jest