Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DunningKruger: No i co, ty myślisz że taka Merkel albo Morawiecki chcą tracić PKB i poparcie społeczne trzymając tych ludzi w zamknięciu? Że to dla nich taka zabawa albo że im się to opłaca?

@casteljaloux: Politycznie owszem tym bardziej że tematy związane ze zdrowiem są mocnym ciosem w opozycję bo dużo łatwiej znaleźć tam ludzi co coś popierają czy to z idei czy że strachu przed spadkiem poparcia niż w
@Trzesidzida oni to wiedzą, ale pomyśl że dziennie na szczepionki idzie 18 miliardów euro. Codziennie. Za mały procent od tego już możesz mieć wywalone na wszystko. A historia pokazuje, że kanclerze Niemiec bardzo umieją dbać o swój interes pod stołem.
a ja mam to w dupie, bo jestem w UK gdzie szczepienia lecą jak #!$%@? ()


@szzzzzz: i myślisz że wam się skończy pandemia jak się wszyscy zaszczepicie? Eh naiwna jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) pandemia będzie trwać tyle ile będzie trzeba, nawet jakby się wszyscy zaszczepili 10 dawkami każdej szczepionki, bo za rogiem czeka już mutacja z nibylandii i
@DunningKruger: Rozumiem że zyjesz w DE że tak się przejmujesz tym co mówi kanclerz Niemiec, czy jesteś pisowskim trollem odwracającym uwagę?


@Janusz_z_Rivii: Przecież w obecnej sytuacji trzeba rozglądać się za sąsiadami
1. Bo od nich częściowo zależy też nasza gospodarka
2. Rządzący kopiują często rozwiązania od sąsiadów w zakresie lockdowów i obostrzeń.