Wpis z mikrobloga

jezu, co. wolność wyboru to nie wolność od konsekwencji wyboru. podjęła karkołomną decyzję świadczącą o braku kręgosłupa moralnego, to jest szeroko krytykowana za karkołomną decyzję świadczącą o braku kręgosłupa moralnego. nikt nie podważył jej prawa do tej decyzji, jak i nikt nie przypieprza się do jej płci, rasy, orientacji czy rodziny, co ochoczo by robiła prawica w odwrotnej sytuacji (i tym się właśnie od prawicy różni lewica). boże co za bezsensowny argument
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wokawonsky: bo nim nie jest

Powiedz mi lepiej jak uprawiając seks bo !UWAGA! chcę mieć dziecko sprawiam, że będzie ono w ciężkim stopniu upośledzone - bo te "konsekwencje" też ochoczo narzucacie ludziom, którzy się do nich w żaden sposób nie przyczynili i ponoszą je za darmo.
Powiedz mi lepiej jak uprawiając seks bo !UWAGA! chcę mieć dziecko sprawiam, że będzie ono w ciężkim stopniu upośledzone - bo te "konsekwencje" też ochoczo narzucacie ludziom, którzy się do nich w żaden sposób nie przyczynili i ponoszą je za darmo.


@Neater ja wcale nie jestem przeciwko aborcji w takim przypadku. Po co dziecko ma się męczyć przez całe życie, bądź umrzeć zaraz po porodzie. Rodzice powinni moc zadecydować, czy chcą, żeby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
kto tak mówi? Jakiś random na portalu że śmiesznymi obrazkami?
@Wokawonsky: nie, tak mówi rozwój tego zlepka komórek u którego w pewnym momencie wykształca się to, co odróżnia ludzi - ich bardzo charakterystyczny mózg
Wiesz natomiast kto mówi, że "to jest życie"? Jakiś random z portalu że smiesznymi obrazkami, bo mu facet w sukience nagadał, że pustynny demon mu tak zdradził

Piekło przeżywają kobiety, ktore muszą dokonać aborcji (...) To wjeżdża
nie, tak mówi rozwój tego zlepka komórek u którego w pewnym momencie wykształca się to, co odróżnia ludzi - ich bardzo charakterystyczny mózg


@Neater: ale biologicznie to jest ludzkie życie. Jeśli masz jakieś naukowe dowody na poparcie swojej tezy, to poproszę.

Ale sobie ukochaliście ten mit. No bardzo pasuje do narracji, wiem. Szkoda tylko, że nie odnajduje odzwierciedlenia w badaniach.


@Neater: o jakich badaniach mówisz? Czyżby badaniach słynnych amerykańskich naukowców?
@Wokawonsky: ok, chyba nie wyraziłam się dość jasno: nie wiem skąd wytrzasnąłeś wątek aborcji w odpowiedzi na mój komentarz – błędna analogia, szalenie dysproporcjonalna, a do tego już widzę po pozostałych komentarzach, że lubisz ustawić dyskusję wyciąganiem gotowych wniosków z pojęć nacechowanych wedle własnego widzimisię. tak że ten, miłego dnia życzę.
@matinho10: to są dwa faktycznie #!$%@? komentarze, przyznaję; wszak nie mogę ręczyć za każdą osobę deklarującą poglądy lewicowe. jednakże sama też korzystam z mediów społecznościowych (ba, mam raczej lepszy wgląd niż Ty w bańkę lewicową), więc wiem jakie są proporcje takowych do sensowniejszych, zwłaszcza na fb. najczęściej przewija się mem o jacku soplicy/księdzu robaku.