Wpis z mikrobloga

Znowu tu ciagle czytam o Mirkach, ktorzy sie dziwia, ze kobieta slabo odpisuje, nie angazuje sie w rozmowe. ZROZUMCIE DO #!$%@?, ZE TO KOBIETA PODRYWA MEZCZYZNE. Wiem, ze wam sie styki teraz przepalaja, bo cale zycie was spoleczenstwo uczylo czego innego, ale tak to nie dziala. Kobieta stanie na glowie, zeby szukac kontaktu z mezczyzna, ktory jej sie podoba, bo pcha ja do tego biologia, najbardziej pierwotne insynkty. Wy, owszem, mozecie wyspermic znajomosc, zwiazek, nawet moze uda wam sie zaplodnic kobiete, ale bedziecie dla niej i tak smieciuchami i predzej czy pozniej to wyjdzie. Był tu ostatnio Mirek, który dom postawił, zarabiał w #!$%@? kasy, a i tak kobieta poszła w tango. I jeszcze sobie dał wmówić, ze dlatego, bo kwiatków nie kupował.

Ludzie, miejcie trochę godności. Nie mam 180 cm, mam zakola, okrągło polską mordę, brak siura 23 cm. I co? Nic, żyje jako przegrywix, żyję swoim zyciem, bo wiem, że na rynku matrymonialnym przegrałem. Moge latać z wywieszonym jęzorem, mogę próbować, mogę sponsorować, ale po co? Po #!$%@? kopać się z koniem tj. z biologią? Mogę poza tym wszystko, podróżować, spacerować, grać w gry, zajmować się hobby, robić co chcę. Tylko bez kobiety, bo takie karty zostały rozdane, tak biologia podyktowała. Nie walczcie #!$%@? z tym.

Blackpill. To nie wybór. It’s biology.

#przegryw #blackpill #zwiazki #rozowepaski #randkujzwykopem
  • 32
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: masz rację ale nie do końca
podrywanie kobiety jest jak zdawanie do szkoły teatralnej
dwa razy cię obleją, ale za trzecim razem może coś zabłyśnie, jakaś premia za wytrwałość, szczęście się uśmiechnie

ja na przykład, tak się starałem, swoją Mariolkę poznałem w bibliotece, wielce kulturalna a nie jakiś pill

niestety ostatnio słabo się dogadujemy, mam wrażenie że chce mnie #!$%@?ć z mojego własnego mieszkania
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Dużo racji w tym co piszesz. Miałem kilka dziewczyn i pisałem z wieloma na tindrze i generalnie im brzydsza tym lepiej się gadało. Ja jako przeciętniak z wygladu i miernota z nawijki nie miałem nigdy szans u tych ładniejszych, więc z braku laku wystartowałem do brzydszych, które z kolei same nje mialy szans u chadów i nagle okazało się, że można pisać całe dnie, że laska może wybaczyć Ci jakieś
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: nie odzywałbym się gdybym nie spotkał się z taką sytuacją lub nie przekonał się na własnej skórze. Dokładnie każda baba tak zrobi nie ważne jak wygląda, kwestia odpowiednich okoliczności :)
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: Amen. Troche w zyciu z kobietami 'polatałem' i taka prawda- nie ma podrywu. Podryw moze byc tylko do zaognienia sytuacji przed kopulacją. Wszystko inne to dawanie akceptacji facetowi, który sie podoba. Ba, otworzysz trochę taką damę i zobaczysz czym jest codziennie spermienie z jej strony, odpisywanie w ciągu 5min, układanie wolnego dnia, chlanie do 5 rano mimo ze ma prace na 9, słuchanie gotowych propozycji na wspolne wyjazdy i gotowe
  • Odpowiedz
Ba, otworzysz trochę taką damę i zobaczysz czym jest codziennie spermienie z jej strony, odpisywanie w ciągu 5min, układanie wolnego dnia, chlanie do 5 rano mimo ze ma prace na 9, słuchanie gotowych propozycji na wspolne wyjazdy i gotowe dania za kazdym razem jak wracasz z treningu. Problemy z seksem? Boli głowa? #!$%@?. Laska bedzie Cie doić kilka razy dziennie. Techniki pajacowania przed niezainteresowaną laską to tylko karmienie jej ego, który wykorzysta
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: w 100% prawda, jeśli już się spotykać czy rozwijać znajomość to z babami, które są faktycznie zainteresowane. Jak jakaś będzie zainteresowana to będzie tak bardzo szukać kontaktu i wam ułatwiać, że będzie to wyglądało, jak granie na lvl easy i nie będziecie musieli pajacować ani robić z siebie debili, żeby wszystko szło do przodu. Nagle sama będzie proponować spotkania albo po poznaniu Cię znajdzie w social mediach jeśli sam jej
  • Odpowiedz
Kobieta stanie na glowie, zeby szukac kontaktu z mezczyzna, ktory jej sie podoba, bo pcha ja do tego biologia, najbardziej pierwotne insynkty.


@rysiekryszard: Zapytałem sie mojej czy nadal jej się podobam i odpowiedziała " tak, jeśli nie to już dawno bym z tobą nie była"
Poczytała twoje wywody i mówi że znajdziesz kiedyś kobiete i ja mam nadzieję że nie taką która będzie pragnęła tylko twoich bitcoinów xD
Mało ludzi wie
  • Odpowiedz