Wpis z mikrobloga

@Agatk: A tak już całkiem serio: przy każdej maszynie powinno być krzesło, gdy masz jakiś bardziej skomplikowany detal i 30 wymiarów do zmierzenia różnymi przyrządami a potem to wpisać w kartę pomiarową to jest to strasznie niewygodne i zajmuje więcej czasu, co to telefonu gdy ktoś siedzi pół zmiany na telefonie to nie jest to ok ale jak operator weźmie telefon do ręki na minute i odpisze na sms to świat
@Agatk nie wiem jak w warsztatach ale w hipermarkecie jak kiedyś poszedłem do roboty wykładać towar na półkach, to się okazało że w punkcie odprawy trzeba zostawiać dowód osobisty lub paszport oraz telefon. Wszystkie inne rzeczy należało zostawić w szatni żeby przejść przez wykrywacz metalu bez przypału. Jak zapikało to ochrona brała na kontrolę osobistą. Dawno temu to było, z pracy oczywiście zrezygnowałem, zwłaszcza po tym jak spytałem około 20 osób jak
@Agatk: ostatnio prowadziłem w imieniu pewnego warsztatu sprawę przeciwko takiemu "pracownikowi", który korzystał z telefonu i usiadł w godzinach pracy. Sąd skazał go na karę 100 zł grzywny, 25 lat pozbawienia wolności i klęczenia na grochu.
Będziemy składać apelację, wymierzona kara jest zbyt niska - zachowanie tej osoby zdemoralizowało pozostałych zatrudnionych.