Wpis z mikrobloga

@jmuhha: poznaje około 10 dziewczyn dziennie (mógłbym więcej ale hobby i praca zajmuja czas) i moje obserwacje są takie że normalne dziewczyny kobiece i empatyczne już są dawno zajęte. Zostały imprezowiczki, silne kobiety, te które mają nierealne wymagania i te które szukają odskoczni ale nie chcą związku a jeśli nawet to nie na długo. Pomijam wszystkie które ghostują i olewają (nie jestem chadem ale nie jestem jakiś tragiczny). Szukanie igły w
@jmuhha:
Hej, dobre pytanie.
Nie chce mi się czytać wszystkich komentarzy ale mogę powiedzieć na swoim przykładzie. Gdzie byłem w związkach przed tym okresem co podajesz i teraz gdy dobijam 25 jestem znowu w poważnym związku.

Wydaje mi się ze to przez to że wydaje nam się ze możemy wszystko.
Ja ten czas poświęciłem na podboje z tindera, bardzo odnowiłem kontakty z kolegami co samo w sobie mi się spodobało, skupiłem
@jmuhha Faceci nie pchają się tak szybko w związki z prostego powodu. Różowa to obowiązki, nie raz mentalna smycz. Pakowanie się pochopnie w pierwszy lepszy związek potrafi być niezłym młynem. Wielu Mężczyzn jestmocnymi indywidualistami i woli spokój i stabilność emocjonalną zamiast słuchania #!$%@? nad głową i wychowywania notabene dorosłych i dojrzałych kobiet. Związek nie powinien być ani początkiem, ani końcem, ani celem w życiu - moim zdaniem
Dlaczego mężczyźni w wieku 22--25 lat chcą być bardziej singlami niż w związkach?


@jmuhha: Podnieś próg do 32 albo i dalej.
Alternatywne pytanie: Czemu różowe paski mają takie parcie na związki i atencję, a nie mogą same o siebie zadbać i zrobić sobie same ciekawego życia?

Nic do was nie mam, ale to nie jest normalne. Serio, gry komputerowe są lepsze niż rozowepaski i zalozenie z nimi rodziny?

Yep.
Do gier
Yep. Do gier dodaj samorozwój, budowanie kariery zawodowej, hobby i niezależność.

To zdecydowanie lepsze niż rodzina.

Nikt nie zrzędzi nad głową, nikt nie ma pretensji że nie masz czasu, nikt nie oczekuje że coś tam zrobisz, nikt nie ma pretensji jak kupisz nowy gadżet (lub zabawkę), nikt nie próbuje umoralniać jak robisz coś ryzykownego.

Czemu młody facet miałby to oddać w imię pieluch?


@Wyrewolwerowanyrewolwer: I to jest argument, którego się trzymam.
@Cierniostwor: A skąd masz dane, że zdecydowana większość chce?

Wiem, że nie każda dziewczyna jest taka, że ogarnicza itd., ale ja na serio nie mam już nawet chęci, żeby się z kimś wiązać, bo nawet mimo dużego luzu jesteś od tego kogoś poniekąd zależny. Nie możesz się z ciągu dnia spakować i wyjechać do innego kraju.


@jason_bourne: To.
Możnaby jeszcze ponarzekać na jakość społeczeństwa, ruchy społeczne mgtowców, feminazistek i innych