Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Czemu definicją normalności jest związek? Bo tak było przez wieki? Przez wieki kobiety nie miały praw i to też było "normalne".
Patrząc na ilość mężczyzn, w porównaniu do kobiet, na portalach randkowych, to jest ich większość, więc to nie jest tak że nie chcą, a raczej nie mają możliwości.

Serio, gry komputerowe są lepsze niż rozowepaski

Nie, ale to dla tej dużej części jedna z alternatyw.

i zalozenie z
@jmuhha: Trzeba wyrobić sobie jakieś zaplecze finansowe, a przede wszystkim intelektualne.
Druga sprawa.
Jak dla mnie to idealny wiek do popracowania nad sobą i przystosowania się do realnego dorosłego życia, dokładanie różowej do swojej i tak już mocno zszokowanej rzeczywistością psychy to taki średni pomysł

A jak wykopek wybiera gierki to prawdodpobnie przed przegraniem żywota uratuje go tylko Magik
@jmuhha myślę że to często też często wynika z życia. Loszka średnio bzika od nastoletnich lat i w wieku 22-25 lat jest już wyskakana i wybawiona i się rozgląda za stałym związkiem. Natomiast goście jak nie są ładni i ogarnięci to zaczynają późno np. W wieku 20 czy 21 lat więc po 2 latach bzikania mają w głowie bzikanie nie stałe związki i pieluchy. Dawajcie facetom wcześniej to i wcześniej będą myśleć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@jmuhha: najczęściej w tym wieku kończysz studia. Najprawdopodobniej podczas ostatnich lat pracujesz i studiujesz. Wreszcie masz trochę więcej czasu, kasy. Chce trochę odpocząć a nie szukać nagle dziewczyny, bo to są też obowiązki. Do tego aktualnie ciężko znaleźć dziewczynę, tinder duża konkurencja i większość to dziwne laski z zbyt duża atencją, kluby bary itd zamknięte. Więc szukasz wsrod znajomych. A jak studiowałes kierunek techniczny (jak większość facetów) to raczej dużo ich
@jmuhha: Wielu facetów do tego 25 roku życia to duże dzieci. Później też, ale chociaż wiedzą mniej więcej czego chcą. Ja wiek 19-25 przeżyłem na 3 związkach i sumarycznie jakoś 3 latach singlowania. Moim zdaniem to jest totalnie najlepszy czas na robienie ciekawych rzeczy a związek jednak mocno ogranicza czas wolny. Ja w opór czasu spędzałem na aktywiźmie - miałem sporą paczkę znajomych którzy tak jak ja chcieli coś zmienić w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: ja miałem w tym wieku normalny związek. Teraz 26 i praca mi nie pozwala. I nie pozwoli przez najbliższe 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)