Wpis z mikrobloga

@dziadeq: już do h... ciężkiego nie wytrzymacie bez restauracji kawiarni i kin? Nie umiecie sobie jedzenia ugotować albo zamówić online? Kawy nie umiecie w domu zaparzyć? A w obecnych czasach możesz dowolny film obejrzeć w domu a jak nie chcesz płacić to spirać
  • Odpowiedz
@snorli12: ludzie chcą wyjść na dwor do miasta, do kina teatru na kawę do galerii kfc maca restauracji i spotkać się ze znajomymi czy rodzina itd albo po prostu gdzieś wyrwać się samemu z chaty. Ty troll albo dziecko co go mama i tak nie puści samego z domu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
już do h... ciężkiego nie wytrzymacie bez restauracji kawiarni i kin? Nie umiecie sobie jedzenia ugotować albo zamówić online? Kawy nie umiecie w domu zaparzyć? A w obecnych czasach możesz dowolny film obejrzeć w domu a jak nie chcesz płacić to spira


@snorli12: już do h... ciężkiego nie wytrzymazlsz bez wykopu i internetu? Nie masz książki, zeszytu, kredek? W obecnych czasach możesz sobie w domu dowolne komentarze pisać i przy nich
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: nie wiem co napisał ten gagatek,ale jestem niemal pewien ze sami jesteście zakompleksionymi piwniczakami, co widać po ogromnej ilości aktywności na wykopie w tak krótkim czasie. To nie covid sprawia ze siedzisz w domu i nie wmawiaj tak sobie

https://pl.m.wiktionary.org/wiki/wyparcie

Ja jak i wielu ludzi których znam widujemy się nie w domach,wiele siłowni jest otwartych nawet w małych miastach,tak samo kluby,tak kluby nocne pełne w szwach i restauracje. Spacery i
  • Odpowiedz