Wpis z mikrobloga

PIS PO jedno zło! Obie partie reprezentują ten sam wektor zła tylko skierowany w inne strony. Obie partie są tak samo skorumpowane, zepsute i składają się z kolesiostwa które niszczy nasz kraj. PIS ma swoją propagandę - TVP, PO swoją - TVN. Jedyne różnice dotyczą kwestii dotykających może 0.25% osób kraju czyli podejścia do skrobania i LGBT.

Wy serio nie pamiętacie co się działo za Tuska? ?Jak ludzie pracowali za 5zł bo innej pracy nie było? Jak wybuchały kolejne afery? Jak podwyższono VAT do 23%? Ich pluciem na każdego kto nie był młodym wykształconym z większego miasta? Ich "elitami" typui Stuhr, Lis, Holland, Janda którzy uważali się za "mesjaszy" polaków?

Mamy w końcu wolnościową partię ale polactwo dalej woli głosować na te same partie od 20 lat i narzekać że ciągle jest to samo.

#polityka #bekazpisu #bekazpo #konfederacja #neuropa #wybory
  • 50
@Viado: A jakie to afery wybuchały? xD

Mowisz o tych aferach jak podsłuchami polityków niewybrednie mówiących o wyborcach i państwie czy wtedy jak Nowak wyleciał z rządu za niezadeklarowane zegarek?

Sasin ci 77milionów wypieprzył w błoto i nawet przepraszam nie powiedział xD
@Viado: bzdury i sam o tym wiesz, zobacz sobie wskaźniki makroekonomiczne jak nasza sytuacja się polepszała przez ostatnie 16 lat

PiS jest gorszy bo pozostaje bez konsekwencji za każdy czyn, z publicznej TV zrobił Hitlerowskie pranie mózgu a 27% kraju zaraz będzie pracować za minimalną czyli powoli w stronę Białorusi

Do tego przemytnik broni, rozwalacz komendy głównej policji chodzi bez zarzutów na wolności

Poza tym głosując na konfe oddajesz w tej
Obie partie są tak samo skorumpowane, zepsute i składają się z kolesiostwa które niszczy nasz kraj.


@Viado: bzdura, gdyby nie stan w jakim PO zostawiło Polskę PiSowi, to problemy gospodarcze zaczęłyby się dużo wcześniej i nie mogliby sobie tyle nakraść

Zobacz jak wtedy wyglądał budżet państwa, a jak wygląda teraz. Ale w sumie jesteś wyborcą konfederacji więc jeżeli fakty się nie zgadzają z linią partii, tym gorzej dla faktów.
PIS ma swoją propagandę - TVP, PO swoją - TVN.


@Viado: W jaki sposób TVN jest zależne finansowo od PO?
Znajdź mi takie chamskie odpowiedniki Rachonia i Kłeczka w TVN to przyznam Ci rację.

Wy serio nie pamiętacie co się działo za Tuska? ?Jak ludzie pracowali za 5zł bo innej pracy nie było? Jak wybuchały kolejne afery?


@Viado: Brzmisz jak pisowiec z promptera ( ͡° ͜ʖ ͡°