Wpis z mikrobloga

@PanMuchomorek: Mam znajomych którzy się podostawali do firm typu PGE, ale większość robi w OZE a nie oszukujmy się tam można robić i bez tytułu z polibudy. Także zależy jak trafisz. A na jakiej polibudzie jesteś?
Mnie rodzice np nie wychowywali, tylko odkarmiali i się pałętałem jak bezdomny pies,


@devon_eild: miałem podobnie. Chociaż ojciec był głównie nieobecny w moim życiu. W liceum wszystko się posypało w domu rodzinnym i byłem najbardziej skupiony na tym, aby przetrwać ten okres. Uczyłem się wtedy matmy, bo pomimo problemów chciałem jednak coś osiągnąć idąc w kierunek ścisły, ale ostatecznie nie dałem rady, przerosło mnie to wszystko nie mając z nikąd pomocy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skir02: Jeśli ktoś się utożsamia z tym obrazkiem to niech się pozniej nie dziwi, że nie ma dla niego pracy. SWAG ważniejszy niż wybór ścieżki zawodowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lilitch123: No tak, bo przecież 18-latek to jest ciągle dziecko które przez te kilkanaście lat edukacji wegetuje i ubiór to jest jedyne o czym powinien w tym wieku wiedzieć.
Równie dobrze, podobne stwierdzenia możesz dokleić do nieogarniętych 30-Latków co dalej z rodzicami mieszkają robiąc na magazynie gdyż skąd mogą wiedzieć co chcą robić w życiu.
@m0rgi:

Równie dobrze, podobne stwierdzenia możesz dokleić do nieogarniętych 30-Latków co dalej z rodzicami mieszkają robiąc na magazynie gdyż skąd mogą wiedzieć co chcą robić w życiu.


No mogę, i co? Nie każdy jest na tyle ogarnięty, żeby sobie życie ułożyć tak jakby się chciało. Niektórzy nie mają pieniędzy albo motywacji, są w różnych chorobach (czy to bliskich osób, czy sami się zmagają z problemami natury fizycznej czy psychicznej). Wcale nie
jak napisać, że nie trzymało się za rękę


@Tymajster: Oczywiście, bo jak ktoś nie szanuje że kobieta woli się puszczać i rzygać na imprezach zamiast coś zrobić ze sobą pożytecznego to na pewno incel co nigdy nie ruchał hehe patrzcie nie ruchał nigdy, jebnij się w cymbał białorycerzyku. Dłużej za rękę trzymałem niż twoi starzy zanim cię zrobili