Wpis z mikrobloga

ej mirasy, co jest fajnego w jechaniu na pole namiotowe? cena wychodzi jak za pokój, musisz taszczyć swoje rzeczy, więc inwestycja w sprzęt albo kolejne pieniądze za wynajem, prąd za dopłatą, ciepła woda platna na minuty, z natury nie skorzystasz, bo i tak napchane samochodów jak na parkingu przy blokowisku z prl... Gdzie są zalety?

źródło zdjęć:Topaz. Pole namiotowe i caravaningowe. https://maps.app.goo.gl/qTVmrny8XtwpoEuT6
#wakacje #morze #kiciochpyta #kemping #camping
Felonious_Gru - ej mirasy, co jest fajnego w jechaniu na pole namiotowe? cena wychodz...

źródło: comment_1615705839eFu9ssmQoyq1z8e0vuoQrz.jpg

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: powiem tak. Było sie juz kilka razy na urlopach tu i ówdzie. Próbowałem juz chyba wszystkich opcji od spania w spelunach za kilka groszy nad polskim morzem po full w 5 gwiazdkach no i oczywiscie namiot.
Zgadnij który urlop wspominam najlepiej.

Tak Chorwacja w sierpniu, 2 tygodnie pod namiotem z wylaczonymi komorkami. Namiot rozbity 50m od morza prawie kompletnie odcieci od cywilizacji. Prawie bo samochód pod ręką i mała
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: w sumie tam gdzie jeżdżę pod namioty jest totalnie za darmo miejsce, kible i prysznice. Obok jeziorko, las itp. I nie chodzi o to, że jest za darmo tylko to zupełnie inny rodzaj wyjazdu xd. Hotele są spoko i chatki z airbnb są spoko i pod namiotem jest spoko. Zupełnie inna faza. Ognisko, grill, picie do Wschodu słońca, tańce, śpiewy. No czegoś takiego raczej w hotelu nie zrobisz xd
  • Odpowiedz
@greenbong: no w hotelu nie, ale w zeszłym roku wynajęliśmy ze znajomymi domek letniskowy i było wszystko, o czym piszesz, a do tego prysznic bez limitu, ciepełko w razie potrzeby i wygodne łóżka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Po pierwsze co do zasady pola namiotowe są tańsze. Chyba, że to pole z jakimiś dodatkowymi bajerami. Co do zasady pola namiotowe są w takich rejonach w których hoteli nie ma lub za hotel z takimi bajerami (jak np bezpośrednie zejście do morza) trzeba zapłacić dużo więcej w wersji hotelowej. Caravaning natomiast (czyli jazda z przyczepą / kamperem) daje dużo większą swobodę, tam się jedzie od pola do pola,
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: no cóż, nie wszystko jest przecież logiczne i musi mieć argument. Ludzie robią to co im się podoba i często też różne rzeczy, które im się nie podobają. W ogóle nie uważam, że zawsze trzeba wybierać najlepiej albo najwygodniej. Po prostu robić różne rzeczy i doświadczać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Felonious_Gru: bo ludzie są upośledzeni. Jeżdżą co roku w te same miejsca na wakacje XD do tych samych hoteli/domków chodzą w te same miejsca.
Ja się pytam po co XD
Najlepsza opcja, z tym Zakopanem. Kurła, nawet media mało się nie zesrają, że nie można się tam deptakiem przejść.
Ja wiem, że tym żydom wiecznie mało kasy, ale chyba sami by takiej afery nie nakręcili, więc motłoch też musi się
  • Odpowiedz