Wpis z mikrobloga

#informatyka #internet #komputery
Powie mi ktoś jak to jest? Znajomi podpisali umowę na internet 400 gb pakiet danych, dzwoni do mnie mlody i mówi że dostali sms że pakiet wykorzystany. Korzystali tylko z komputera, laptopa, 3 telefonów i jednego netflixa na TV. Zużycie na komputerze z 30 dni to 120 gb, na laptopie 80 gb, no i zostaje 200 gb i co ze niby 3 telefony i netflix zużyły tyle danych? Na jakiej zasadzie jest to liczone wytłumaczy ktoś?
  • 209
@niehta: sprawdź zużycie w ustawieniach ile poszczególnego dnia zostało zużyte lub w aplikacji u operatora. Standardowy przypadek panie to samo robię co miesiąc temu a mi nie starcza xdd
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niehta: ojciec też ostatnio zdziwiony że pożarlo mu internet a poszło na momencie kiedy zaczął oglądać HBO go i to najpewniej w wysokiej rozdzielczości. Wbrew pozorom dane przy takich rzeczach idą w uj szybko. ¯\_(ツ)_/¯

Swoją drogą już nie raz słyszałem że ludzie muszą brać te mobilne upośledzone internetu na stancjach gdzie żyją bo Janusz nie daje im możliwości na wynajmie założenia stałego łącza lub po prostu żaden operator jak mogą