Powróciłem po 3 latach do diabełka czwartego skuszony darmowym trialem paladyna, stąd dwa pytanka: - o co chodzi z tą wytrzymałością? Oba itemy mają taką samą ilość trwałości i armora - gdzie jest statystyka która mówiła o DPS? Teraz w tym miejscu widzę "obrażenia od broni" które się nie zmieniają jak zakładam coś z większą premią do siły, jedynie zmienia się premia obrażeń od "umiejętności", tu chodzi o każdy skill? #gry
cześć! kupiłem sobie DIV, a ostatnio grałem jakieś 7-8 lat temu w D III.
Da się w czwórce robić dalej "taxi"? wygląda to trochę inaczej niż w trójce, tzn. jak tworzenie lobby itp. Czy najpierw trzeba fabułę przejść? Ktoś miałby pół h podboostować trochę expa? ;)
@syjam007: dodatkowo kampania to troche taki samouczek aktywności w grze. Przy kolejnej postaci nie będziesz juz tak przytłoczony różnorakimi ikonkami na mapie
#diablo4 latam sobie pity 65 poziom. Jest tam strasznie mało mobów, chodzą jakieś pojedyncze sztuki lub małe grupki. Bossów jak na lekarstwo. W poprzednim sezonie było ich cała masa. Też tak macie? Druga kwestia to marny drop kluczy do leż bossów i matsów do kostki. Mam 135 paragon i łącznie zebrałem 17 tych kamyków do rollowania odporności.
Nie cierpię tego momentu jak jestem w stanie już zrobić tak pit około 115 i niby jest jeszcze miejsce na progres, ale właściwe nie jestem w stanie określić który item wypada lepiej, bo te dmg wyskakujące na ekranie mają taki zakres, że ciężko coś stwierdzić xD
A najgorzej, że nie jestem w stanie tym warlockiem apocalypse zrobić mefista na T10, bo na ekranie jest taki syf wizualny, że nawet nie wiem od
#diablo4 I jak wrażenia przy nowym dodatku? Warto wrócić? W sumie to przyznaje że nawet VoH nie sprawdziłem i kusi mnie by przy jakiejś promocji kupić i sprawdzić oba.
Po 16 latach rządów Viktora Orbána władzę na Węgrzech przejmuje TISZA. Wyniki publikowane w oficjalnym serwisie wyborczym pokazują zwycięstwo ugrupowania Pétera Magyara i wynik dający większość 2/3 w 199-osobowym parlamencie! Gratulujemy!
@Ademu: chodzi o to że ci co zrobili pit 100+ dostawali bossów 200 razy mocniejszych? Super zabawa latać postacią walic tryliony dmg a pasek bossa ledwo co drgnie.
Adam Małysz 24 lata temu również zdobył takie same medale jak teraz Kacper Tomasiak, jedynie kolejność odwrotna. Wtedy był wielki zawód i rozczarowanie, teraz jest wielka radość (ʘ‿ʘ)
#skoki koudelka to jeden z nielicznych kiepow, co skacze tysiac lat a nigdy nic nie osiagnal. W tym pseudo sporcir napraede jest bardzo malo takich dlugoletnich. Ewenement
źródło: Zrzut ekranu 2026-05-19 201032
Pobierz