Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 393
Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości odnośnie dyskryminacji mężczyzn (i to od najmłodszych lat) to przedstawię Wam co wydarzyło się w dniu przedszkolu mojej córki.

Drogie Panie (nauczycielki) wraz z mamusiami, które zarządzają finansami grupy w przedszkolu (są tam jakieś składki i inne cuda) zrobiły dziś dzień kobiet.
Moja córka (lvl 3) dostała kwiatka, batoniki, cukierki, lizaka, żelki, soczek (chyba coś pominąłem ale mniejsza o to).
Fajnie córka zadowolona wyszła z przedszkola opowiadała jak było fajnie, że to dostała wiadomo jak dziecko.
Ale po 3-4 minutach pytam się żony czy było coś na dzień chłopaka bo nie przypominam sobie a mamy syna i tak po chwili mnie tknęło. Żona mówi, że syn nie dostał nic. Później oglądam zdjęcia na FB dziewczyny z torbami prezentów a chłopaki z pustymi rękoma...

Wobraźcie sobie jak te dzieci musiały się czuć (3 latkowi ciężko jednak coś takiego wytłumaczyć).

Od dzieciaka dostają po dupie. Śmiem twierdzić, że cały system szkolny to dno.

#ciekawostki #szkola #pieklomezczyzn #pieknokobiet #dyskryminacjamezczyzn #polska
  • 40
@Caracas: Im dłużej żyje i widzę co się dzieje, jak wygląda życie dla dziecka tym bardziej dochodzę do wniosku że dzieci nie chce mieć jeżeli jeszcze byłoby mi dane stanąć przed takim wyborem.. obojętnie czy dziewczynka czy chłopiec.
nie licząc studiów?


@Shatter: na studiach po prostu troche mniej, ale zwłaszcza w podstawówce nauczycielki to totalnie głupie #!$%@? które promują typowo dziewczęce cechy, czyli jesteś cokolwiek wart tylko wtedy gdy jesteś posłuszny i grzeczny. A jak masz własne zdanie to jesteś śmieciem ludzkim
@Thachii: Piekło mężczyzn, bo święto kobiet jest popularne, a mężczyzn mniej...? I jak tu was traktować poważnie xD


@choochoomotherfucker: to jest wisienka na torcie, esencja traktowania kobiet jako słabszej jednostki. Nawet kobiety z zachodu mi osobiście opowiadały że to ich wkurza w Polsce - traktowanie kobiet jak niepełnosprawnych a nie na równi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Caracas: na szczęście nie wszędzie tak jest. W przedszkolu, gdzie chodzi moje dziecko wczoraj prezent dostały wszystkie dzieci. W prawdzie może bardziej spodobał sie dziewczynkom, bo to był kwiatek, jednak dostały wszystkie dzieci.