Wpis z mikrobloga

@T1oo nie chcesz może odsprzedać tego egzemplarza na rzecz mnie, który zbiera stare Sony Ericssony? Masz może inne telefony SE?
Mam nadal dwie sztuki obie działają pamiętam te zmiany Rom żeby zmienić kolor diody i szukanie egzemplarza z pojemnościowym ekranem - nawet ostatnio przydał się na przeczekanie kilku dni pomiędzy zmiana telefonu. Człowiek się restartuje bez messanger itd. Wracają do łask stare dobre SMS. Mam też htc desire z to byl dopiero telefon... Teraz już nie ma telefonów. A c902 telefon bonda to był rarytas i te dotykowe przyciski aparatu.
Tego modelu nie miałem, ale miałem xperie pro, i to jeden z tych telefonów z okresu względnie jeszcze młodego androida, które wspominam najlepiej. Gdyby wyszła dzisiaj, z odpowiednio zaktualizowanym hardwarem i softem, wyciągnąłbym jak zły. Rozmiar w sam raz, zaskakująco dobry aparat, dobry system, no i bardzo satysfakcjonujący mechanizm klawiatury.
Pobierz Pan_Konewka - Tego modelu nie miałem, ale miałem xperie pro, i to jeden z tych telefo...
źródło: comment_1615152086R4J7HEavdcsQTxqaAUkU62.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@T1oo: od x8 narodziła się moja miłość do sony. Na krótko spróbowałem Huawei i szybko wróciłem. Wcześniej X Compact, teraz XZ Premium. Ciężko będzie mi jednak wybrać Sony po raz kolejny przy następnej zmianie telefonu bo poszli w niezrozumiały dla mnie kierunek niestety :( wszystkie są bardzo wąskie, a ja wolę prawdziwe 16:9
@kaitek666: Mi to osobiście nie przeszkadza, moim najulubieńszym telefonem był S9 (obecnie mam S10+). Na wyższych a węższych ekranach wygodniej czyta się info, fejsbuki i inne reddity. Ale rozumiem gdy kogoś irytuje bo więcej np gra albo ogląda filmy.