Wpis z mikrobloga

@NaopaK: zdecydowanie w tamtych czasach to był jeden z mniej udanych telefonów w tej półce cenowej, dzięki niemu i wielu innych w tej cenie chodzi mit o zamulonym Androidzie. Miałem takie gówno jako firmowy, wolałem starego prywatnego Sony Ericssona używać niż to.
  • Odpowiedz
@NaopaK: Oczywiście i tak się zajebiście sprzedawał u operatorów, bo wtedy każdy chciał mieć dotykowy telefon :D Pamiętam te wojny na forach fanboyow oporowy wyświetlacz vs pojemnościowy :D Straszne to gówno było, całe szczęście w firmie tyle osób się skarżyło, że w efekcie wymienili je na iPhony :D
  • Odpowiedz
Miałem go kiedyś i pożyczyłem ziomkowi bo mu padł.
Jako, że bawiłem się wcześniej trochę z tym Androidem i wgrałem tam jakiś soft który nie dał się przywrócić do ustawień fabrycznych :D
Gdzieś tam z miesiąc temu znalazlem ten telefon i razem z ziomek śmialiśmy się jak bajerowal laski smsami xD
  • Odpowiedz
@T1oo: leży u mnie w szufladzie, jakimś cudem po przełożeniu tak kilka lat przestała mieć problemy z włączaniem i ładowaniem. Dalej wszystko ma zostawione w taki sam sposób jak gdy ostatni razu używałam tego telefonu w gimnazjum i to mnie najbardziej przeraża xD
  • Odpowiedz
  • 0
@T1oo kurde miałem taki jako pierwszy telefon z andkiem. Oczywiście zaraz wpadł HTC launcher i był kozak, przynajmniej dopóki nie spadł mi na niego młotek i spalił się procesor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@T1oo: Ja miałem wtedy ZTE Blade na którego również było mnóstwo modów i custom romów, co kilka dni wchodził nowy, jak nie nightly CM to inne, fajne czasy. Pamiętam jak wchodziły customy 4.0 i 4.1, gdzie można było dograć testowe renderowanie UI przez GPU, wtedy był tam SoC z prockiem ARM11, po OC wyciągał 740 MHz oraz GPU Adreno 200.
  • Odpowiedz