Wpis z mikrobloga

a produkcja roślin jest spoko? wycinanie lasów by powstały pola uprawne,


@NagiMiecz: ziomek, ale nie wiem czy wiesz, że lasy się wycina pod uprawę roślin jako pasza dla zwierząt bo zwierzęta przeznaczone na mięso #!$%@?ą od cholery roślin.
  • Odpowiedz
@wodzik: poniewaz nie chca sie przykladac do tortur na zwierzetach, takie mieso ktore znajduje sie w sklepach czesto pochodzi z hodowli gdzie zwierzeta wychowuja sie od razu w rzezni i zyja kilka miesiecy w miejscu gdzie nie moga nawet sie ruszyc i od razu sa zabijane. Teraz nikt o tym nie mowi, ale za x lat ludzie nie beda wierzyli, ze do czegos takiego sie dopuscilismy i tak traktowalismy zwierzeta.
  • Odpowiedz
@NagiMiecz:

chcesz to się truj roundupem


A ty myślisz że pasza dla zwierząt to eko niepryskana? O antybiotykach niewspominajac.

Sam lubię sobie schabowego albo skrzydełka w panierce zjeść ale weź ogarnij dupsko bo #!$%@? jak potłuczony
  • Odpowiedz
@NagiMiecz: To nie analogia, tylko porównanie dwóch rodzajów żywności na płaszczyźnie "chorych czynów", mirasku
I też jem mięsko dla twojej informacji
Tylko, że nazywanie jedzenia roślin chorym czynem w porównaniu do tego jak wygląda produkcja żywności odzwierzęcej(a wiem jak wygląda, bo jestem synem rolników) to jakiś #!$%@? żart
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@wodzik:

Serio nie wiem dlaczego trzeba komukolwiek tłumaczyć takie oczywistości... ¯_(ツ)_/¯


45 punktów IQ, silne uprzedzenie niepodparte żadnym reserchem, mocno prawicowe poglądy (zazwyczaj wszystko naraz)
  • Odpowiedz
@NagiMiecz: takie czasy, trawa jest mięsem, baba jest chłopem, czarny badndyta jest bohaterem, byli komuniści z nagrodami walki o wolność, pedofile w sutanach sa ekspertami od życia w rodzinie i rodzenia, a zenek występuje w operze...i tak powoli się żyje na tej wsi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@#!$%@?: i ze wszystkim trzeba się odnosić, bo 'nasza normalność jest lepsza niż wasza', wolność wyboru zanika w czasach poprawności politycznej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Profil_Internetowy: dopowiadaj sobie te 'beke' dalej, beyond meat to jest bardzo znana marka w świecie zamienników mięsa i każdy kto się tym interesuje wie, że nikt na takich reklamach nie próbuje ukryć małym druczkiem, że to nie mięso. To jest po prostu produkt marki Beyond Meat.
  • Odpowiedz
@wodzik
@niekompalityca
Bo ludziom trzeba tłumaczyć artykuły naukowe i podstawowe fakty. Koniec końców oni mówią że to lewacki bełkot i naukowcy się nie znają i wiedzą swoje odrzucając konsensus naukowy. To jest straszne, ale tam rozumienie problemu jedzenia mięsa i przełożenie jego na globalne ocieplenie to i tak pikuś. Zauważcie ze są osoby które neguja skuteczność maseczek, szczepionek i dystansu społecznego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wodzik: sam kręcisz na siebie bicz, bo jeśli wege mięso się przyjmie to wkrótce wspaniała unia zakaże hodowli zwierząt na mięso, bo są już takie plany
  • Odpowiedz