Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Dziś ogień był niezły! Nowy PR w siadach
230 kg z jakimś tam zapasem.

Trochę zgubiłem technikę, mógłbym to znacznie lepiej wstać, jak zrobiłem pierwszy krok to zdziwiłem się ile to ważyło na prawej nodze xD, torche też za mało się odpaliłem. Przy 210 ogień był dużo większy i bardzo lekko poszło do góry, ale głębokość też była gorsza.

Co do głębokości na 230 to nie ma sie co oszukiwać, na zawodach raczej by tego nie uznali.

Potem testowałem różne rzeczy, ustawienie głowy itd. Przetestowałem też na drugiej serii 185 jedno oczko ciaśniejsze ustawiane pasa, tak jak polecił @IntruderXXL i było lepiej. Przede wszystkim o dziwo nie czułem bólu na kolcach biodrowych, pas o nie nie haczył. Brzuch chyba też łatwiej jest trzymać. Z minusów to bardziej się kręci w głowie po serii xD Myślę że na jakich x10 mógłbym odlecieć.

Rumuny też PR.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan #trojboj
DywanTv - Dziś ogień był niezły! Nowy PR w siadach
 230 kg z jakimś tam zapasem. 

Tr...
  • 20
@kRpt: No ja nie mam konkretnej diety. Nie wiem nawet ile kcal jem. Zazwyczja to wygląda tak

Śniadanie - jajecznica z 5 jaj + kanapki z szynką
Przed trenigniem 400g kurczaka + 100g ryzu + ew. jakieś warzywa, czasem tortille zamiast ryzu
Kolacja jakies kanapki z szynka, jajka, tego typu rzeczy.

Ale dosc czesto zamiast tego mojego obiadu jem cos innego, co akurat jest w domu i tyczy się to każdego
@kRpt: Czy ja wiem czy tak mało. Takie śniadnie to spokojnie z 1000 kcal, jak jajka na maśle + chleb z masłem i szynką, a może nawet sporo więcej.
Sam kurczak i ryż to kolejne 1000, a do tego np. troche oleju czy jakaś surówka itp.
Na kolację spokojnie kolejny 1000, do tego owoce itp. pierdoły i wyjdzie pewnie z 3500-4000.
@DywanTv: może mi sie wydaje że mało bo nie widzę wymienionych zbyt wielu węgli, ale ty pewnie tłusto jesz jak tyle całych jajek + pewnie walisz masło czy olej.
@kRpt: Węgli z tego co liczyłem wychodzi coś koło 300g. Wiadomo czasem zjem więcej to i z 400 będzie, czasem mniej. Ale fakt, tłuszczu jest dość sporo.