Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, co się właśnie przed chwilą #!$%@?ło, zaraz się spalę ze wstydu. wróciłem z roboty, zdjąłem z siebie ubranie robocze i dla żartów zacząłem bić się ze swoją nieco młodszą siostrą, wiadomo zapasy i jakoś tak samemu rozłożył mi się namiot z gaci, pała stanęła mi na maxa, zgaduje, że to po tych nowych lekach co je biorę, a ona to zauważyła. chwila głupiej ciszy i każdy bez słowa rozszedł się w swoją stronę. ale mi teraz głupio. czuję się jakbym stanął obok siebie z poczucia żenady. to nie troll. przysięgam, to się przed chwilą wydarzyło naprawdę xD ratunku, bo zaraz umrę ze wstydu, boję się teraz wyjść z pokoju
#przegryw #zalesie ##!$%@?
  • 73
@Gringo44: jeszcze nie

@Mazurski_Separatysta: @winsxspl: @SynestetycznyEstetyczny: @Nowy_TonyHawk: ogólnie ostatnio często pała staje mi bez powodu, ostatnio miałem podobną sytuację z koleżanką z pracy, ale wiadomo, inaczej jest kiedy jest to koleżanka i do tego starsza, a ja wtedy też nie byłem roznegliżowany, tylko namiot miałem przez spodnie. nie wiem jak mam to teraz wytłumaczyć, zaraz wybuchnę ze wstydu

@Dzieci_z_Choroszczy: jakie karty?