Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, co się właśnie przed chwilą #!$%@?ło, zaraz się spalę ze wstydu. wróciłem z roboty, zdjąłem z siebie ubranie robocze i dla żartów zacząłem bić się ze swoją nieco młodszą siostrą, wiadomo zapasy i jakoś tak samemu rozłożył mi się namiot z gaci, pała stanęła mi na maxa, zgaduje, że to po tych nowych lekach co je biorę, a ona to zauważyła. chwila głupiej ciszy i każdy bez słowa rozszedł się w swoją stronę. ale mi teraz głupio. czuję się jakbym stanął obok siebie z poczucia żenady. to nie troll. przysięgam, to się przed chwilą wydarzyło naprawdę xD ratunku, bo zaraz umrę ze wstydu, boję się teraz wyjść z pokoju
#przegryw #zalesie ##!$%@?
  • 73
@Mystoo: na wszelki wypadek przegadaj efekty uboczne SSRI z lekarzem, może lepiej dobierze lek do Ciebie.
Jest duża szansa, że siostra też jest człowiekiem i kuma całą sytuację lepiej niż Ci się wydaje ;) Tam nie było żenady, oboje zachowaliście rigcz. Przestań się peszyć, czerwienić, wstydzić, itp. Dołącz do nas i śmiej się z tej sytuacji, bo obiektywnie jest ona najwyżej zabawna :)
Układ hormonalny i krążenia to niezależne dziwki ;)
@Mystoo: 3 tygodnie to dopiero początek i skoki nastrojów czy libido. Nie wyciagaj jeszcze zadnych wnioskow o tych lekach. Czy to pozytwnych czy negatywnych. Jak ktos tam pisal zeby sie odezwac do lekarza; to poki co nie ma to wiekszego sensu - w 3 miesiacu mozna juz wyciagac jakies wnioski.

"ale nie zrobiło ci się głupio jak mi stanął kiedy biliśmy się w przedpokoju?"

Idealne wytlumaczenie sytuacji ( ͡° ͜