Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, co się właśnie przed chwilą #!$%@?ło, zaraz się spalę ze wstydu. wróciłem z roboty, zdjąłem z siebie ubranie robocze i dla żartów zacząłem bić się ze swoją nieco młodszą siostrą, wiadomo zapasy i jakoś tak samemu rozłożył mi się namiot z gaci, pała stanęła mi na maxa, zgaduje, że to po tych nowych lekach co je biorę, a ona to zauważyła. chwila głupiej ciszy i każdy bez słowa rozszedł się w swoją stronę. ale mi teraz głupio. czuję się jakbym stanął obok siebie z poczucia żenady. to nie troll. przysięgam, to się przed chwilą wydarzyło naprawdę xD ratunku, bo zaraz umrę ze wstydu, boję się teraz wyjść z pokoju
#przegryw #zalesie ##!$%@?
  • 73
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: niby tak, ale nie mam pojęcia jakbym miał zacząć taką rozmowę. "hej, głupio wyszło, że wczoraj stanęła mi pała przy tobie".. no nie wyobrażam sobie tego. chyba ze wstydu już nigdy nie wyjdę z pokoju
  • Odpowiedz
@Mystoo: Powiedz, że przepraszasz za to co się stało, ale ostatnio masz burzę hormonów i po prostu czasami to się dzieje bez powodu i poproś, żeby się tym nie martwiła i masz nadzieję, że nie zepsuje to waszej relacji. Powiedz, że ci głupio itd. Nie wiem też jakie masz relacje z siostrą więc tu trochę sam musisz ulepić.
  • Odpowiedz
Gościu
Jak typiara ma 19 lat to już powinna być na tyle ogarnięta, że jak z nią po prostu pogadasz to zrozumie

A jak nie jest ogarnięta to ma tu konto XD
Ładuje plusa, żeby widziała w gorących
  • Odpowiedz
@Mystoo: słuchaj musisz działać szybko poki jeszcze dobrze nie ochłonęła. Zapukaj do niej do pokoju i zapytaj czy z tobą porozmawia. Siądźcie obok siebie i wytłumacz jej co sie stało i dlaczego, ze nie masz na to wpływu po prostu. Wtedy delikatnie złap ja za rękę i spójrz w oczy szukając w nich przebaczenia. Jeśli zobaczysz, ze zrozumiała weź jej rękę i połóż sobie na kroczu wtedy już powinno samo pójść.
  • Odpowiedz
Update: odważyłem się w końcu wyjść z pokoju. gadaliśmy normalnie i udawaliśmy jakby nic się nie stało, ale ja nie wytrzymałem i przy następnej rozmowie wypaliłem- "ale nie zrobiło ci się głupio jak mi stanął kiedy biliśmy się w przedpokoju?" i wtedy ona zaczęła się wypierać i przysięgać, że niczego nie widziała, ale chyba jej średnio wierzę xD ogólnie czuć w rozmowie, że niesmak pozostał. cringe jak #!$%@?. jedna z bardziej żenujących
  • Odpowiedz