Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?, co się właśnie przed chwilą #!$%@?ło, zaraz się spalę ze wstydu. wróciłem z roboty, zdjąłem z siebie ubranie robocze i dla żartów zacząłem bić się ze swoją nieco młodszą siostrą, wiadomo zapasy i jakoś tak samemu rozłożył mi się namiot z gaci, pała stanęła mi na maxa, zgaduje, że to po tych nowych lekach co je biorę, a ona to zauważyła. chwila głupiej ciszy i każdy bez słowa rozszedł się w swoją stronę. ale mi teraz głupio. czuję się jakbym stanął obok siebie z poczucia żenady. to nie troll. przysięgam, to się przed chwilą wydarzyło naprawdę xD ratunku, bo zaraz umrę ze wstydu, boję się teraz wyjść z pokoju
#przegryw #zalesie ##!$%@?
  • 73
@Mystoo: słuchaj musisz działać szybko poki jeszcze dobrze nie ochłonęła. Zapukaj do niej do pokoju i zapytaj czy z tobą porozmawia. Siądźcie obok siebie i wytłumacz jej co sie stało i dlaczego, ze nie masz na to wpływu po prostu. Wtedy delikatnie złap ja za rękę i spójrz w oczy szukając w nich przebaczenia. Jeśli zobaczysz, ze zrozumiała weź jej rękę i połóż sobie na kroczu wtedy już powinno samo pójść.
Update: odważyłem się w końcu wyjść z pokoju. gadaliśmy normalnie i udawaliśmy jakby nic się nie stało, ale ja nie wytrzymałem i przy następnej rozmowie wypaliłem- "ale nie zrobiło ci się głupio jak mi stanął kiedy biliśmy się w przedpokoju?" i wtedy ona zaczęła się wypierać i przysięgać, że niczego nie widziała, ale chyba jej średnio wierzę xD ogólnie czuć w rozmowie, że niesmak pozostał. cringe jak #!$%@?. jedna z bardziej żenujących