Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś podczas rozmowy postanowiłem powiedzieć kierownikowi że zamierzam odejść. Ze irytuje mnie podejście innych pracowników, zerowe wsparcie dla świeżego pracownika i zrzucanie na mnie wszystkiego po poprzednim pracowniku. Dodając że nadal jestem na juniorskim stanowisku. Nagle kierownik zauważył że faktycznie mam przesrana robotę, że nie mam wsparcia i faktycznie tak być nie może. Zaproponował na szybko zmianę stanowiska na uwaga! Testera (nie mam pojęcia o tym...) albo zabrać ze mnie obowiązki i rozdać je innym (nie wierzę w to...). Zastanawiam się co zrobić... Rzucić wypowiedzenie jak powiedziałem i szukać nowej roboty czy dać szansę? Psychicznie jestem zmęczony, wszystkie poprzednie rozmowy z kierownikiem wyglądały tak że narzekał na mnie, na to że pytam innych, że nie włączam kamery na spotkaniach xd itd a dziś nagle zmiana podejścia jak usłyszał o wypowiedzeniu.

#korposwiat #pracbaza #it #warszawa #pracujpl

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6034f30d457f0a000b19f66b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
AnalogowyProgramista:

Zastanawiam się co zrobić... Rzucić wypowiedzenie jak powiedziałem i szukać nowej roboty czy dać szansę?

Znajdź nowa prace i wtedy złóż wypowiedzenie - dokładnie w tej kolejności. Przy okazji zobaczysz też, czy w pracy poszło w dobrą, czy złą stronę.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua