Wpis z mikrobloga

kregarza


@szyryfyry1: Akurat kręgarzy to ty szanuj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to najlepiej świadczy o jakości tych szczepionek xD


@NijuGMD: Raczej świadczy o poziomie #!$%@? samych lekarzy, zrobili sobie maszynkę do robienia pieniędzy, siedzi taki na telefonie jak jakiś konsultant call center i robi 6-10 teleporad w ciągu godziny gdzie normalnie przyjąłby może z 4 pacjentów.

A jak mu zwrócisz uwagę to ci powie żebyś sobie
@BotRekrutacyjny: ale to lekarz decyduje czy cie przyjmie na wizytę, i jak dzwonię i mówię że dziecko ma duszności, kaszel i świsty a na sugestie o osluchaniu słyszę że jak mam taką potrzebę to żebym sobie na doraźną jechał bo on ma jeszcze teleporady to nie jest wina organizacji służby zdrowia a #!$%@? lekarza który robi za konsultanta call center bo mu to na rękę.

Nie ma zakazu wizyt osobistych w
jak dzwonię i mówię że dziecko ma duszności, kaszel i świsty a na sugestie o osluchaniu słyszę że jak mam taką potrzebę to żebym sobie na doraźną jechał bo on ma jeszcze teleporady


@Chuseok: Mam kilku kolegów co pracują w POZ, i sprawy błahe załatwiają przez telefon, a gdy mają jakiekolwiek wątpliwości czy coś ich niepokoi to zawsze mówią żeby przyjść osobiście, najlepiej niezwłocznie. Współczuję.