Wpis z mikrobloga

Nie lubię home office. Nie chcę mi się wstać z łóżka. Jakbym chodziła do biura to bym się zmotywowała żeby szybciej wstać, ubrać się i ogarnąć, a tak to nic się nie chce. Mimo iż jestem introwertykiem, to brakuje mi tych spotkań z ludźmi.

#zalesie #homeoffice #pracbaza
  • 98
  • Odpowiedz
ty po prostu co najwyżej czasami lubisz pobyć sama.


@Cybher1: no i to jest praktycznie definicja introwertyzmu xD taka osoba częściej woli przbywać sama, ale nie boi się i nie stroni czasem od kontaktów z ludźmi.

współczuję wypranego mózgu xD
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik: ehh, co ja bym dała, żeby pracować na home office, tak przynajmniej z miesiąc :) całą pandemię pracuję w biurze i nie ma opcji na zdalną, taki charakter pracy. Także punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, naprawdę ;) chętnie bym sobie posiedziała w dresie i bluzie przed kompem we własnym domu, ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik: To ja z kolei nie wyobrażam sobie powrotu do biura. Oszczędność czasu rzędu 3h dziennie.
Nie trzeba się specjalnie ogarniać, można ugotować obiad w trakcie pracy, posprzątać, pouczyć się lub obejrzeć film.
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik wad HO jest sporo, szczególnie jak się ma mnóstwo pracy, ale to że mogę pospać godzinke-dwie dłużej, niż zwykle i że nie muszę szykować żadnych ubrań codziennie do pracy to ogromny plus.
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik: Wstajesz, myjesz sie, ubierasz sie tak, jakbys miala wyjsc, zaczynasz prace hołm ofis, konczysz prace, ogarniasz sie jakbys wrocila z biura, przebierasz sie w dres. Sam zaczalem tak praktykowac i polecam, jest chec do zycia
  • Odpowiedz
@Bialy_zeszycik jest, ale nie mam czasu jej otworzyć.To są minusy. Od października mam ho 5 dni w tyg i tyle pracy, że jak już siądę do komputera to potrafię nie wstać od niego do późnego popołudnia i często robię 1-2 hrs nadgodzin.
W biurze się więcej opierdzielam, bo to kawka, to fajka(nie palę,ale chodzę na zewnątrz się przewietrzyć), to lunch i zawsze kończę pracę o tej samej porze, bo wiem że muszę
  • Odpowiedz
@zasadzka01: no to słabo :( rzeczywiście słyszałam gdzieś wcześniej, że ludzie na home office pracują więcej, co wydawało mi się trochę abstrakcyjne. Ja teraz zmieniłam pracę, więc jeszcze mam etap "nudy", ale w poprzedniej było sporo roboty. Trzymaj się tam!
  • Odpowiedz
  • 27
@Bialy_zeszycik a ja na odwrót, boje się powrotu do biura xD raz, że zacząłem pracę w tej firmie 8msc temu i ani razu nie byłem w biurze, dwa, że marnowałbym codziennie z 2h na dojazdy. Już zaznaczyłem, że jak się covid skończy to z 2x w tygodniu mogę przyjechać do biura, więcej pierdziele.

Homo ffice jest boski, w środku dnia możesz sobie upiec coś, dietke łatwo trzymać bo masz wszystko pod ręką,
  • Odpowiedz