Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 13
264 205,33 - 16,70 = 264 188,63

W deszczu.

Pic. rel.: Szacowane zużycie węglowodanów i tłuszczów podczas biegu.

Chciałbym dożyć czasów w których będę mógł wybrać czy jestem na węglozie, czy na #keto, bo z pewnością byłaby różnica w wykresach.
Do niczego nie jest mi to potrzebne, ale #wykresyboners.

Miłego i #proszeniebycgrubym

#sztafeta #ruszpoznan #ruszdupe

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
dietyloamoniowy - 264 205,33 - 16,70 = 264 188,63

W deszczu.

Pic. rel.: Szacowa...

źródło: comment_1613660010jwofwKtT75NgwABmL1JzUj.jpg

Pobierz
  • 14
@dietyloamoniowy: O widzisz, całkiem ciekawy i bardzo ładny wykres. Ja ostatnio praktykuję krótkie interwały w domu, wiem, że to nie to samo co bieganie na świeżym powietrzu ale a) nie mam sprzętu, b) nie mogę się przełamać. Ciekawi mnie jak wygląda taki wykres na samych tłuszczach, bo praktykuję #keto.
@pannakota: Też chciałbym to wiedzieć. Zakładam znikome zużycie węgli na niskiej intensywności. Ciekawi mnie bardziej co się dzieje na wysokich obrotach. Zdarzyło mi się na keto zrobić półmaraton, gdzie biegłem przez 1,5 godziny na swoim niemalże maksymalnym tętnie i to na czczo bez ładowań. Ciekawe co się wtedy działo w moim organizmie i jak by to wyglądało na wykresach.
@dietyloamoniowy: tak, to jest aplikacja która na podstawie wydychanego powietrza i jego składu coś tam pokazuje. Raczej ciekawostka niż jakieś dokładne pomiary ale zapewne tendencję pokazuje. Ludzie moga myśleć, ze na keto lecisz tylko na tłuszczu a okazuje się, ze zapewne przy dużym wysiłku wątroba wyrzuca zmagazynowaną glukozę i normalnie keto-wcy lecą na glukozie aż do wyczerpania jej zapasów czyli nie wiem ile :-)
@luk04330 Z szybkiego biedastalkingu po tym jak się mirabela na tagu zaczęła udzielać nic takiego nie wynikało, dlatego pozwoliłem sobie na sarkazm.
Chodziło mi o to, że akurat zasłanianie się brakiem sprzętu w przypadku biegania nie jest najlepszą linią obrony.

Na przykład ja nie biegam bo mi się nie chce i uważam to za argument wystarczający ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chodziło mi o to, że akurat zasłanianie się brakiem sprzętu w przypadku biegania nie jest najlepszą linią obrony.


@MojWlasciciel: Pozwoliłem sobie na małą szpileczkę. Robię tak czasem aby w śmieszkowy sposób zwrócić uwagę na słowa, które mogą być w niektórych sytuacjach klopotliwe dla obu stron. Robię to po przyjacielsku i proszę się nie gniewać :-)