Wpis z mikrobloga

Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok bawi, wypok uczy. Dziękuję pan Wypok.

Ona:

Ale zgodnie z moja wiedza (a nie mogę sobie zarzucić dużych brakow) i konsensusem naukowców wirus nie jest selektywny co do wieku. Nie patrzy w dowód osobisty. Młodsi i bez obciążeń, wprawdzie rzadziej, ale tez kończą fatalnie. Naprawdę kiepsko trafiłeś, jeżeli chodzi o dyskusję na temat deprecjonowania tej choroby - jestem lekarzem, pracowałam na oddziale covidowym, wiec doskonale wiem jaki tam był przekrój wiekowy i historia medyczna pacjentów. Do tego zajmuje się zdrowiem publicznym, wiec patrzę na pandemie również z wymiaru społecznego.


Ja:
https://www.bfs.admin.ch/bfs/de/home/statistiken/gesundheit/gesundheitszustand/sterblichkeit-todesursachen.html

#plandemia #tinder #studentprawa #wyzejsranizdupema #logikarozowychpaskow
A.....a - Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok baw...

źródło: comment_1613626287xPQp2K5O47EsCwgqSHM6Ex.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lorne: Teoretycznie nadal mogę to udowodnić, mogę np. mieć kamerę, która 24/7 nagrywa co jest pod moim biurkiem, ale masz rację, nie mogę udowodnić, że np. nie robiłem gały bezdomnemu, dlatego ciężar dowodu spoczywa na tym kto stawia jakąś tezę, np. kiedy ktoś mówi, że bóg istnieje, to musi to udowodnić, jeśli ktoś mówi, że bóg nie istnieje również to musi udowodnić, dlatego w sądzie strona oskarżająca musi przedstawiać dowody,
  • Odpowiedz
@max1983: To są typowe gadki szurów. Ziemba twierdził że nie ma pewności ze rtec dodawana do szczepionek jest dobrze wymieszana i w niektórych jest zabójcza dawka.
  • Odpowiedz