Wpis z mikrobloga

Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok bawi, wypok uczy. Dziękuję pan Wypok.

Ona:

Ale zgodnie z moja wiedza (a nie mogę sobie zarzucić dużych brakow) i konsensusem naukowców wirus nie jest selektywny co do wieku. Nie patrzy w dowód osobisty. Młodsi i bez obciążeń, wprawdzie rzadziej, ale tez kończą fatalnie. Naprawdę kiepsko trafiłeś, jeżeli chodzi o dyskusję na temat deprecjonowania tej choroby - jestem lekarzem, pracowałam na oddziale covidowym, wiec doskonale wiem jaki tam był przekrój wiekowy i historia medyczna pacjentów. Do tego zajmuje się zdrowiem publicznym, wiec patrzę na pandemie również z wymiaru społecznego.


Ja:
https://www.bfs.admin.ch/bfs/de/home/statistiken/gesundheit/gesundheitszustand/sterblichkeit-todesursachen.html

#plandemia #tinder #studentprawa #wyzejsranizdupema #logikarozowychpaskow
Pobierz A.....a - Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok baw...
źródło: comment_1613626287xPQp2K5O47EsCwgqSHM6Ex.jpg
  • 146
Dobrze dla dziewczyny, że od razu wie, żeby się nie wiązać z dzbanem.


@Bruno_Banani: Ciekawe czemu nie usunęła mnie z par, tylko poleciła mi film i o 23:59 grzecznie napisała "Dobranoc"... ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dalej też ją sponiewierałem, bo pisałem o zakazach noszenia masek w Szwecji i statystykach ze Szwajcarii, a ta do mnie, gdy wkleiłem chwilę później link, że to nie jest ze Szwecji.
Za posługiwanie się rynsztokowym słownictwem, przez które ktoś mógłby zwrócić posiłek.


@Adwokat_Boga: Jedyne przez co mam ochotę zwrócić posiłek, to Twoje fikołki.

Na pytanie o to, dlaczego Elon Musk i dyrektor generalnt Pfizera się nie zaszczepili odpisała, że Bill Gates się zaszczepił. Na co ja: czy ma dowody, że to była szczepionka a nie sól fizjologiczna. Nie wybrnęła


@Adwokat_Boga: W takim razie napisze kulturalnie, to co @KotBojowy miał na myśli.