Wpis z mikrobloga

Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok bawi, wypok uczy. Dziękuję pan Wypok.

Ona:

Ale zgodnie z moja wiedza (a nie mogę sobie zarzucić dużych brakow) i konsensusem naukowców wirus nie jest selektywny co do wieku. Nie patrzy w dowód osobisty. Młodsi i bez obciążeń, wprawdzie rzadziej, ale tez kończą fatalnie. Naprawdę kiepsko trafiłeś, jeżeli chodzi o dyskusję na temat deprecjonowania tej choroby - jestem lekarzem, pracowałam na oddziale covidowym, wiec doskonale wiem jaki tam był przekrój wiekowy i historia medyczna pacjentów. Do tego zajmuje się zdrowiem publicznym, wiec patrzę na pandemie również z wymiaru społecznego.


Ja:
https://www.bfs.admin.ch/bfs/de/home/statistiken/gesundheit/gesundheitszustand/sterblichkeit-todesursachen.html

#plandemia #tinder #studentprawa #wyzejsranizdupema #logikarozowychpaskow
A.....a - Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok baw...

źródło: comment_1613626287xPQp2K5O47EsCwgqSHM6Ex.jpg

Pobierz
  • 146
  • Odpowiedz
@Lorne: Mysle ze skonczylem lepsza szkole niz ty:) to ze 3=3 nie znaczy ze 3 != 4. wlasnie to jest ten problem z matematykami na chlopski rozum. mowisz o logice a jej nie rozumiesz. A co do zdarzen rzeczywistych, to jest wlasnie piekne w logice ze nie ogranicza sie do zadnej grupy modeli, jedynie aksjomatow. ale co ja bede gadal ze swinia o niebie :)
  • Odpowiedz
Dobrze dla dziewczyny, że od razu wie, żeby się nie wiązać z dzbanem.


@Bruno_Banani: Ciekawe czemu nie usunęła mnie z par, tylko poleciła mi film i o 23:59 grzecznie napisała "Dobranoc"... ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dalej też ją sponiewierałem, bo pisałem o zakazach noszenia masek w Szwecji i statystykach ze Szwajcarii, a ta do mnie, gdy wkleiłem chwilę później link, że to nie jest ze Szwecji.
  • Odpowiedz
Za posługiwanie się rynsztokowym słownictwem, przez które ktoś mógłby zwrócić posiłek.


@Adwokat_Boga: Jedyne przez co mam ochotę zwrócić posiłek, to Twoje fikołki.

Na pytanie o to, dlaczego Elon Musk i dyrektor generalnt Pfizera się nie zaszczepili odpisała, że Bill Gates się zaszczepił. Na co ja: czy ma dowody, że to była szczepionka a nie sól fizjologiczna. Nie wybrnęła


@Adwokat_Boga: W takim razie napisze kulturalnie, to co @KotBojowy miał na myśli.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga: To po twojej stronie leży ciężar dowodu. Inaczej takim absurdem mógłbyś podważyć wszystko. Jeśli twierdzisz inaczej, to udowodnij, że samochody nie działają dzięki niewidzialnym, niewyczuwalnym krasoludkom które popychają je do przodu. Udowodnij też, że Marsa nie orbituje czajnik używany przez Ojca Świętego Jana Pawła II w 1985.
  • Odpowiedz
@Adwokat_Boga Tylko powiedz mi proszę, jak wpisuje im się covid bez zdiagnozowania po śmierci? Nie robi się przecież na szybko wymazów zmarłym, żeby tylko statystyki podbić, gdzie najprawdopodobniej wynik i tak uzyskany byłby z inną datą niż sam zgon, więc też bez sensu.
  • Odpowiedz
Na pytanie o to, dlaczego Elon Musk i dyrektor generalnt Pfizera się nie zaszczepili odpisała, że Bill Gates się zaszczepił. Na co ja: czy ma dowody, że to była szczepionka a nie sól fizjologiczna. Nie wybrnęła. :D


@Adwokat_Boga: o gurwa jaga folia XD
  • Odpowiedz