Wpis z mikrobloga

Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok bawi, wypok uczy. Dziękuję pan Wypok.

Ona:

Ale zgodnie z moja wiedza (a nie mogę sobie zarzucić dużych brakow) i konsensusem naukowców wirus nie jest selektywny co do wieku. Nie patrzy w dowód osobisty. Młodsi i bez obciążeń, wprawdzie rzadziej, ale tez kończą fatalnie. Naprawdę kiepsko trafiłeś, jeżeli chodzi o dyskusję na temat deprecjonowania tej choroby - jestem lekarzem, pracowałam na oddziale covidowym, wiec doskonale wiem jaki tam był przekrój wiekowy i historia medyczna pacjentów. Do tego zajmuje się zdrowiem publicznym, wiec patrzę na pandemie również z wymiaru społecznego.


Ja:
https://www.bfs.admin.ch/bfs/de/home/statistiken/gesundheit/gesundheitszustand/sterblichkeit-todesursachen.html

#plandemia #tinder #studentprawa #wyzejsranizdupema #logikarozowychpaskow
A.....a - Zniszczyłem wczoraj wieczorem taką oto paniusię linkami z Wypoku. Wypok baw...

źródło: comment_1613626287xPQp2K5O47EsCwgqSHM6Ex.jpg

Pobierz
  • 146
@Nowelizacja: Ludzie młodsi po prostu często nie są zdiagnozowani, a wpisuje im się covid jako główną przyczynę śmierci. Jeszcze przed plandemią zmarł we śnie mój kumpel ze szkolnej ławki. Sportowiec, który jeździł na różne zawody, na nartach śmigał jak #!$%@? itd. Coś tam mi się później obiło o uszy, że miał problemy z sercem. W każdym razie ludzie młodzi też umierają we śnie, z dnia na dzień. Pracują zagranicą, za przysyłane
Na pytanie o to, dlaczego Elon Musk i dyrektor generalnt Pfizera się nie zaszczepili odpisała, że Bill Gates się zaszczepił. Na co ja: czy ma dowody, że to była szczepionka a nie sól fizjologiczna. Nie wybrnęła. :D


@Adwokat_Boga: Pomijając pozostałe wklejone teksty, to ten jest po prostu idiotyczny i zahacza już raczej o paranoje, a nie dyskusje. Tak sie można bawić w nieskończoność.
No bo jeśli nawet byłby dowód, że przygotowali