Wpis z mikrobloga

@biesy:

14 marca 2008 12:00
>Jestem przekonany, że znaczna część przedstawionych ks. Andrzejowi zarzutów jest prawdziwa” – twierdzi na łamach najnowszego numeru „Tygodnika Powszechnego” Jarosław Gowin. Na szczęście udowodnienie winy czy niewinności wspomnianego duchownego nie zależy od przekonania posła Platformy Obywatelskiej, lecz od ustalenia konkretnych faktów. Tego ostatniego z pewnością dokona sąd, do którego skierował sprawę kapłan ze Szczecina.

Źródło legitne:
https://www.radiomaryja.pl/bez-kategorii/hipokryzja-jaroslawa-gowina/
@wiecejszatana:

wklejam całość

Hipokryzja Jarosława Gowina
14 marca 2008 12:00/w Bez kategorii

„Jestem przekonany, że znaczna część przedstawionych ks. Andrzejowi zarzutów jest prawdziwa” – twierdzi na łamach najnowszego numeru „Tygodnika Powszechnego” Jarosław Gowin. Na szczęście udowodnienie winy czy niewinności wspomnianego duchownego nie zależy od przekonania posła Platformy Obywatelskiej, lecz od ustalenia konkretnych faktów. Tego ostatniego z pewnością dokona sąd, do którego skierował sprawę kapłan ze Szczecina.

Z powyższej wypowiedzi pana Gowina
@ZaplutyKarzelReakcji: Myślę, że on się kieruje logiką która mówi, że to jest "wewnętrzna sprawa Kościoła", więc zrobił tyle ile mógł i zgłosił to u przełożonych tego pedofila. Nawet mu przez myśl nie przyszło, żeby iść z tym na policję. Bo przecież w tym dziwacznym kraju dla mnóstwa osób to jest normalne, że jak ksiądz popełnia przestępstwo, to idzie się z tym do jego szefa zamiast na policję ¯_(ツ)_/¯