Wpis z mikrobloga

@WLADCA_MALP:
Oj, chłopie, ale szanuję za striggerowanie wykopków xD
Pewnie te same upośledzone wykopki, które chcą zamykać koty w domu i nigdy ich nie wypuszczać, bo jeszcze sobie krzywdę zrobią, popierają też te niekończące się lokdałny. Bo w końcu "celem" życia jest przeżycie. Musimy za wszelką cenę jak najdłużej przeżyć! Bezpieczeństwo jest najważniejsze!
A że takie życie w zamknięciu (czy to kocie, czy to ludzkie) jest #!$%@? warte, tego już
  • Odpowiedz
Chodzi o to, że OP chwali się kotem, który przyniósł mu martwego ptaka objętego ścisłą ochroną gatunkową i jeszcze się cieszy, że kot miał rozrywkę.


@topola_osika: Ok, idź wytłumacz kotu dla czego nie może polować na ptaki pod ochroną...
Po drugie, a choćby był pod ochroną, to co z tego? Są ruchy polityczne na świecie które nawołują do umieszczenia pod ochroną wszystkich gatunków zwierząt (z wyjątkiem człowieka). I co, nie
TheSilentEnigma - > Chodzi o to, że OP chwali się kotem, który przyniósł mu martwego ...

źródło: comment_1613180877MeeVxkfnzJVT87N9d7idpP.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ok, idź wytłumacz kotu dla czego nie może polować na ptaki pod ochroną..


@TheSilentEnigma: Kotom się nic nie tlumaczy, człowiekowi jest większe prawdopodobieństwo, że się to uda ale widać po komentarzach jak wielKi ból niektórym sprawia analiza i przyswajanie wiedzy. Ale najlepsze przede mną bo przeczytałam Twój komentarz i wiem co sam nawymyslales więc idę dalej z odpowiedzią ( ͡° ͜ʖ ͡°) > Są ruchy polityczne na świecie które nawołują

@TheSilentEnigma: jest pełno ruchów ale zostawmy je bo interesuje nas stan faktyczny. > tak jakby fakt wymierania gatunków nie
  • Odpowiedz
Nie, po prostu zleciało się od razu debili że szpadlem odganiać...


@WLADCA_MALP: Wez na spokojnie spróbuj zrozumieć, ze koty wybijają ogromna ilość zwierząt co roku, w tym gatunki na wyginięciu, co odbija sie tez na nas. Robia to, choc nie muszą, bo nie zjadają swoich ofiar. Po co nazywać ludzi, którzy maja racje debilami. I nie, koty wcześniej nie występowały na tych ziemiach, żeby bronic sie jakimiś prawami natury. Wiem,
  • Odpowiedz
@darktremor: Jak rownowaga biologiczna? Jesli masz drapieznika, ktorego karmisz, a jeszcze trzymasz go w cieple przez zime, to ilosc ofiar nie bedzie regulowac populacji drapieznika. Madrzysz sie, a matury podstawowej z biologii bys nie zdal.
  • Odpowiedz