Wpis z mikrobloga

@Feelantrop


Pitbul ma z natury instynkt łowcy tak jak inne ssaki drapieżne z rodziny psowatych, a poza tym co właściciel miał do tego, że sobie zwierze zagryzło dzieciaka
  • Odpowiedz
@Shatter: No tak to właśnie w życiu wygląda. Że nie ma reguły, że coś się stanie/nie stanie.
Nie wiem czy widziałeś:
https://www.wykop.pl/link/5948131/boso-i-w-samej-pizamce-4-latek-wybral-sie-sam-do-przedszkola/

Ze zwierzętami jest jak z dziećmi- nigdy nie wiadomo, co im przyjdzie do głowy, trzeba więc być przygotowanym na wszystko, mieć oczy dookoła głowy.
Albo liczyć się z konsekwencjami i ponosić koszty leczenia/naprawy, lub nie daj Boże, pogrzebu.
  • Odpowiedz
@Shatter: jezu 3 dzieci w ciągu nie wiem, 13 lat i tylko jedno sobie przez balkon wpadło. Ja lubię mieć balkon bez jakichś cyrków na nich.

Jak nie dbasz to na #!$%@? ci zwierzak? Matko bosko żeby taki muł intelektualny jak ty i tobie podobni wreszcie wymarł, a w tym kraju będzie raj
  • Odpowiedz
@korni007: nooo, dzięki za info behawiorysto z dupy wzięty. Zostań w tej swojej piwnicy i nie chwal się głupotą. Jest tyle zagrożeń czekających na kota na zewnątrz, ale w Twoim małym móżdżku brak dysku na przetworzenie takich danych.


@xavertis: Kot to nie jest żubr żeby go trzymać pod ochroną.
  • Odpowiedz