Wpis z mikrobloga

@Plotyn:

my chcemy sie tylko odwiedzać w szpitalu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


a tak na serio - a niech sobie robią co tam chcą, nazywają się jak chcą, wolny świat. dla mnie mogą na siebie mówić 'helikopter bojowy apatch 1' i 'helikopter bojowy apatch 2', proszę bardzo.

ale jesli z powodu takiej dwójki idąc z żoną do szpitala rodzić dziecko, pielęgniarka nie może do nas powiedzieć matka
@Plotyn: ale patologia. Skoro im tak ciężko w PL to dlaczego nie wyjadą stąd? Przecież to młodzi ludzie, więc pewnie angielski mają na dosyć dobrym poziomie. A jak wolą jechać do Niemiec to pewnie też po kilku miesiącach mieszkania tam już umieliby się w miarę dobrze posługiwać niemieckim.
Powiedzcie mi właściwie dlaczego wy w ogóle oglądacie tych degeneratów i poświęcacie im czas? Co w ich oglądaniu jest takiego fascynującego? Przecież to jakaś patologia zwykła xD.


@Flypho: to nie patologia. To preludium
No chyba, że ktoś wierzy w lesbijstwo tego czegoś na zdjęciu, tylko nie wiem dlaczego lesbijka jest z gościem, który ma penisa.


@Cyprok: Lu nie jest lesbijka lecz heteroseksualnym mezczyzna, to Margot jest kobieta i lesbijka, a raczej biseksualna bo jednak na Lu poleciala.
Juz wszystko jasne? :)