Wpis z mikrobloga

@Plotyn czyli mam rozumieć, że cieszyła się z ciąży, ale pozbyła się dziecka bo nie chce go urodzić w Polsce? Co ja #!$%@? w tym momencie widzę? Jakby chciała tego dziecka, to nie zasłaniała by się tak śmiesznym argumentem. Zamiast bawić się kosztem tego "stworzenia" niech się wysterylizuje, bo tak się zwyczajnie #!$%@? nie robi.
  • Odpowiedz
  • 1
Zaden lewak nie poswieca im tyle czasu co prawacy. Jakas dziwna fiksacja prawakoidalna.


@LordNargogh Jak udowadnia kościół, prawacy (przynajmniej ci katoliccy w Polsce) nagminnie interesują się cudzymi dziećmi...
  • Odpowiedz
@Flypho dokladnie, niczym sie ich zycie nie rozni od innych patostrimerow. Pewnie wiekszosc by mnie na "lewaczke" uznala ogolnie, ale tych tu to nie ogarniam w najmniejszym stopniu. Zwykli atencjusze z wmowionymi sobie zaburzeniami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Plotyn: ja tylko przypominam, że według wiary katolickiej, w którą wierzy większość prawakow, bóg w magiczny sposób zapłodnił kobietę, żeby mógł się narodzić. No bydlęta klękają normalnie.
  • Odpowiedz
koronnym argumentem prawaków jest to, że homoseksualiści nie mogą zawierać małżeństw, bo się nie rozmnażają, więc nie mogą stanowić podstawowej komórki społeczeństwa.

skoro nawet takie dziwolągi jak Margot i Lu mogą się rozmnażać, to jednak ten argument jest o kant dupy potłuc.


@advert: Koleś zapłodnił kobietę. Co to ma wspólnego z homoseksualizmem?
  • Odpowiedz
@el_loco_crooliko ale jak to? Myślałem, że Margot to lesbijka. Jak ona mogła tak z facetem?

Jejku, jest niebinarny. Był/była w związku z kobietą która jest facetem i w tym samym czasie był/była w związku kobieta która jest lesbijką. I jak się chciał/chciała ruchać z lesbijka to stawał/stawała się kobietą, a jak chciał chciał/chciała z facetem która jest kobietą, to już nie wiem kim się to stawało ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Plotyn: Ja jestem pewny, że oni z tym wszystkim lecą w #!$%@? jak zorro w 13 odcinku. Zbijają kasę na lewackiej nowomowie, normalnie się walą, a to wszystko propaganda i wyciąganie kapusty od debili wierzących w tę alternatywną wojnę. Pewnie o ciąży nie było mowy nawet xD
  • Odpowiedz