Wpis z mikrobloga

Tłumaczę: No chyba, że ktoś wierzy w lesbijstwo tego czegoś na zdjęciu, tylko nie wiem dlaczego lesbijka jest z gościem, który ma penisa.


@Cyprok: pewnie dlatego, że ją kręci. moje wątpliwości dotyczą czegoś innego - koronnym argumentem prawaków jest to, że homoseksualiści nie mogą zawierać małżeństw, bo się nie rozmnażają, więc nie mogą stanowić podstawowej komórki społeczeństwa.
skoro nawet takie dziwolągi jak Margot i Lu mogą się rozmnażać, to jednak ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Plotyn: naprawdę nie warto się tym interesować. Oni żyją z atencji, a nie zwracanie uwagi na nich byłoby większym ciosem, niż wspominanie ich na mirko.
  • Odpowiedz
@advert: No ale to nie są homoseksualiści - chłopak rucha się z dziewczyną, jeden mówi raz, że jest kobietą, potem że w sumie to nie jest żadnej płci, a ta dziewczyna mówi, że jest chłopakiem. No fajnie, nie obchodzi mnie co oni gadają, skoro sam akt płciowy i zapłodnienie odbywa się jak w stosunku pary heteroseksualnej.
  • Odpowiedz
@Flypho: to są niedawni bohaterowie lewicy, która wyszła na ulice razem ze swoimi przedstawicielami z Sejmu bronić i wspierać Margota. Kolejny przykład, który udowadnia, że wszelkich przestępców, odszczepieńców, cwaniaków czy chorych psychicznie, agresywnych osobników lewica wesprze jeśli tylko będą tęczowi (lub czarni). Przypominać o tym, jak to szkodliwe środowisko trzeba jak najwiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz