Wpis z mikrobloga

@Plotyn: zaraz pójdzie zrzutka, potem sytuacja ucichnie, a prawaki będę się brandzlować do dwójki przygłupów xD


@Deska_o0: Tak, wiem. Mądrzejsze o tym nie wspominać( ͡° ͜ʖ ͡°) Co jest złego w wytykaniu debilizmu lewaków, lewaczku?
@Plotyn: W sumie też uważam, że to wszystko głupio brzmi, ale w zasadzie co nam do tego czy ktoś się uważa za babę, faceta, wazon czy helikopter bojowy? xd fakt, że akurat te dwie osoby, których dotyczy wpis są idiotami, ale generalnie nie wszystkie tego typu osoby (transy czy nie wiem, bo nie znam się na tym) są jakieś nienormalne. Niektórzy po prostu czują się na coś innego niż się urodzili
@Daleki_Jones: @Plotyn: a jak mi szkoda homoseksualistów :( Wyobrażasz sobie, kochasz inną osobę, normalnie, po prostu, rozumie Cię, uszczęśliwia, martwisz się o nią, chcesz z nią żyć, wspólnie zamieszkać, może raz kupić dom, chcesz być przy niej gdy zachoruje, chcesz móc trzymać ją za rękę, iść razem na randkę do restauracji.

To ku...a nie. Nie dość, że żyjesz w kraju gdzie restauracje to możesz przez szybę pocałować to wszelka nadzieja
tolerancja po polsku. zdecydowanie bardziej obrzydza mnie rozmnażanie się polskiego patusiarstwa niż takich niegroźnych świrów.


@advert: Niegroźnych świrów? Jeśli oni kiedykolwiek będą mieć dzieci, to go zniszczą psychicznie. Będą mu prali mózg od małego. Jeśli to będzie chłopiec, to będą mu ubierać sukienki, żeby "sam sobie wybrał płeć" dzieci będą z niego szydzić, nie będzie mieć przyjaciół, a w wieku 15 lat strzeli sobie samobója. Już wolę, żeby się patusiarstwo rozmnażało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Plotyn: to są ciezkie zaburzenia psychiczne i taka osoba nie powinna mieć dzieci, póki sama nie naprawi swojej głowy. Albo może to zwykła potrzeba atencji i pogoń za lajkami na insta, sam już nie wiem ¯\_(ツ)_/¯
W sumie też uważam, że to wszystko głupio brzmi, ale w zasadzie co nam do tego czy ktoś się uważa za babę, faceta, wazon czy helikopter bojow


@Idesiku_Nago: Nic nam kompletnie do tego, jeśli to nie wpływa na życie społeczeństwa, natomiast transy w sportach kobiecych zabiją rywalizację kobiet w kilka lat, parytety w pracy dla gejów i lesbijek również szkodzą. Podobnie jak policjant nie może się zwrócić do Margota tak jak
@Gluptaki: Problem polega na tym, że ewolucja lewicowej/progresywnej narracji postępuje szybciej niż społeczno-prawne zmiany w Polsce.

Przez to jesteśmy krajem, w którym wciąż nie ma nawet związków partnerskich ale już jest dyskusja nt. niebinarności czy innych konceptów, które nawet na zachodzie spotykają się z mieszaną reakcją.

Byłoby to zabawne, gdyby nie fakt, że taka sytuacja daje paliwo prawicowym populistom, którzy będą wybierać najbardziej skrajne przykłady i argumentować, że właśnie dlatego nie
@Plotyn: Rozumiem ze będzie się kocić/cielić/szczenić/źrebić w jakiejś oborze? XD ciekawe czy zapłodniła się normalnie czy musiał przyjechać inseminator. Mam nadzieje ze młode trafia do schroniska, mimo wszystko szkoda żeby były z kimś tak spier*olonym
@Velociraptor_w_kubku: To samo się działo na zachodzie. Progresywni zwolennicy ewolucyjnych, naturalnych zmian w społeczeństwie zostali w amerykańskich kampusach zakrzyczani przez ultra skrajne frakcje i zrównani z białymi suprematystami wręcz. W dobie mediów społecznościowych i autopromocji bycie bardziej "edgy" oznacza większą oglądalność i popularność, a w tle umyka clue problemów jakie trapią współczesne społeczeństwo, czy to polskie czy amerykańskie.
Francuzi na ten przykład w tym tygodniu zostali ogłoszeni wrogiem numer jeden amerykańskiej
aborcja nie tyle powinna być legalna co w niektórych przypadkach obowiązkowa


@weezyxboss: Nie niektórych, tylko wszystkich.

w takich momentach to dziecko powinno mieć prawo do eutanazji


@swistak91: Kim ty jesteś, żeby szafować kto ma prawo do odrzucenia życia, a kto nie?

to są ciezkie zaburzenia psychiczne i taka osoba nie powinna mieć dzieci, póki sama nie naprawi swojej głowy.


@Crisu: Natalizm jest wynikiem zaburzeń psychicznych.
@Plotyn:

Dobra. To jeszcze raz.
Ku to kobieta; Margot to facet; ta trzecia to kobieta.
Lu uważa, ze jest facetem. Margot uważa, ze jest kobieta albo nie ma płci; ta trzecia nic nie uważa.
.
.
.
I oni tak w trójkę sobie żyją? Typek bzika obie, a im to nie przeszkadza, bo o tak uważają się, ze są innej płci. Niezłe fikołki. Ktoś potwierdzi mój tok myślowy?