Wpis z mikrobloga

@GeDox: jak bardzo trzeba mieć #!$%@? we łbie, aby człowieka o dosyć kontrowersyjnych zasługach wychwalać pod niebiosa i kanonizować? Do tego wciskać go młodzieży jako remedium na wszystko
  • Odpowiedz
jak bardzo trzeba mieć #!$%@? we łbie, aby człowieka o dosyć kontrowersyjnych zasługach wychwalać pod niebiosa i kanonizować? Do tego wciskać go młodzieży jako remedium na wszystko


@Saprofit: nwm, ebie mnie to :) mogą go nawet przekanonizować i zrekanonizować
  • Odpowiedz
skoro cie #!$%@?, to się #!$%@? od tego, co śmieszy innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Saprofit: to jest obsesja i powinno się to leczyć, jedzie borderlinem. 0 merytorycznych komentarzy, same posty #2137
  • Odpowiedz
@GeDox: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
  • Odpowiedz
@Trybus: w tym kontekście można go szanować, ale jak popatrzymy, co to za organizacja i jak p0lactwo spuszcza się nad nie swoimi sukcesami, to jakoś inaczej się na to patrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: patrząc przez pryzmat historii, to można takie wrażenie odnieść. Od wieków ciemnych do rewolucji przemysłowej KK był przecież mecenasem nauki, sztuki, rozwoju gospodarczego, no ale od momentu, kiedy rozwinęła się współczesna nauka i metoda naukowa stała się wiodącym narzędziem w rozwoju cywilizacyjnym, to Kościół przemienił się w anachroniczną instytucje, która próbuje utrzymać swoje dotychczasowe znaczenie. Już pomijając kwestie tego, jak ta instytucja patologicznie rozpanoszyła się po Polsce, to ludzie
  • Odpowiedz
@LM317K: Mam wykupioną subskrypcję Mikroblog+ na rok i żądam przywrócenia ulubionych cenzosów, albo będę pisał skargę. Tak się nie robi ludziom którzy płacą abonament!
  • Odpowiedz