Wpis z mikrobloga

nie wiem jak to jest, ale jakoś tak mam, że wolę krechę wciągnąć, niż krechy nie wciągnąć. Jakoś tak po prostu, nie to, żebym był jakimś ćpunem, czy coś w tym stylu, bo jestem normalny, tylko po prostu wolę krechę wciągnąć, niż krechy nie wciągnąć, serio, nie wiem dlaczego tak akurat mam.
#narkotykizawszespoko
  • 33
  • Odpowiedz
@mlody_sutener: bo ja jestem atencjuszem, i jak widać, ludzi interesuje to co ja zażywam, co lubię zażyć sobie, a czego nie, no po prostu jestem pożądany, ludzie chcą abym do nich pisał, interesują się mną, wielu widzi we mnie autorytet, inni uważają mnie za śmiecia i frajera, rożni są ludzie, ale są, natomiast Ty nikogo nie interesujesz, nikt Ci nie dał plusa, a mi 104 osoby.
Po prostu musisz się
  • Odpowiedz
@mlody_sutener: widzę, że Ty po prostu zazdrościsz mi tej sławy i popularności chyba, ale musisz zrozumieć, że aby być jak ja, musisz sobie na to zapracować ciężką pracą, nic nie spada z nieba mordko. Mniej zawiści, więcej pracy nad sobą, a może w przyszłości też osiągniesz sukces, kto wie, ja trzymam kicuki za Ciebie mordko.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis Ja za to tak mam że wolę krechę wciągnąć niż jej nie wciągnąć. Wiesz o co chodzi bo jak kreskę zostawisz to jest ok ale ja wolę wciągnąć niż zostawić bo ogólnie narkotyków nie brałem nigdy ale kreskę wciągnę
  • Odpowiedz
@yells: szanuję Cię za te słowa, i za całokształt Twojej działalności, chociaż przyznam, że kompletnie Cię nie znam, ale kumam mordo i wspieram Cię w działaniach, możesz na mnie liczyć. Piona, z fartem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Hissis Ja się nie pokazuje ani nie afiszuje bo nie mam potrzeby ale kreskę w kulturalnym gronie przyjmę.
Pozdrawiam Pana dżentelmena, życzę udanych podróży.
  • Odpowiedz