Wpis z mikrobloga

@Sandrinia:

antynataliści doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nikt się nie nadaje na rodzica

Jest to projekcja swoich ułomności na innych (nieumiejętność bycia szczęśliwym i nieumiejętność rozwiązywania problemów ze sobą)
@Sandrinia: bycie szczęśliwym nie wyklucza faktu, że ktoś nie nadaje się na rodzica. Ludzie upośledzeni często są szczęśliwi, jednak na rodziców się nie nadają.

ale już tak nie szufladkuj wszystkich

stwierdzasz z góry, że nikt nie nadaje się na rodzica i piszesz o szufladkowaniu? Widzę, że projekcja to twój ulubiony mechanizm xD
@thexDguy:

Nie chcesz czegoś != nie nadajesz się do czegoś

No fakt, nie chcę, aby ludzie cierpieli, więc nie nadaję się do robienia im krzywdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś nie chce pracować-nie nadaje się do pracy, jeżeli ktoś nie chce żyć, to nie nadaje się do życia. Tylko ciekawe, czy tak powiesz swojemu dziecku, jak nie będzie chciało się uczyć/pracować/żyć ( ͡° ͜ʖ
@thexDguy:
@Sandrinia

antynataliści doskonale zdają sobie sprawę z tego, że nikt się nie nadaje na rodzica, również oni.

stwierdzasz z góry, że nikt nie nadaje się na rodzica i piszesz o szufladkowaniu? Widzę, że projekcja to twój ulubiony mechanizm xD

Teraz mi wskaż, gdzie napisałam "ja doskonale zdaję sobie sprawę(...)" ( ͡° ͜ʖ ͡°) bania z czytania ze zrozumieniem, wróć do szkoły, a potem ewentualnie myśl o
No fakt, nie chcę, aby ludzie cierpieli

@Sandrinia: Przecież ty i twój partner jesteście szczęśliwi, powinnaś być wdzięczna za to swoim rodzicom - dzięki nim możesz odczuwać to szczęście.

No fakt, nie chcę, aby ludzie cierpieli, więc nie nadaję się do robienia im krzywdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś nie chce pracować-nie nadaje się do pracy, jeżeli ktoś nie chce żyć, to nie nadaje się do