Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak mogłem być tak głupi żeby się do tego zapakować. Nigdy nie klikałem w linki typu zarejestruj się i bzikaj xD, nie wierzyłem w żadne łatwe pieniądze, a mimo wszystko dałem się tak łatwo wyruchać. Na prawdę nie mogę uwierzyć jak jak naiwnie #!$%@?łem pieniądze lol. Myśl żeby szybko wskoczyć do pociągu póki nie odjechał, łatwe pieniążki xD

Ci z was którzy stracili więcej niż powinni, jak to sobie będziecie racjonalizować? Nie wiem jak przez najbliższy czas spojrzę w lustro. Żadnej nauczki tak naprawdę z tego nie wyciągnąłem, bo jaką? Że giełda jest ryzykowna? Żeby nie liczyć na łatwy zarobek? Ja już to wiedziałem wcześniej a mimo to dałem się w to wciągnąć.

Do piątku daje sobie termin ewakuacji z titanica. W optymistycznym scenariuszu 6k w plecy. Próbuję się jakoś pogodzić ze startą.

A przy okazji jest jakaś strategia na minimalizację strat? Uciekać póki 70% w plecy czy trzymać dłużej? xD
#gielda #gme
  • 69
@toTheMoooon: wszyscy zapominają o popularności którą zyskały te firmy, uratowaliśmy je przed bankructwem. Być może game stop i amc to wykorzystają, kurs ich akcji w przyszłości może rosnąć w naturalny sposób. Myśle, że przy takiej stracie nie ma sensu uciekać, bo jest za późno. Lepiej poczekać i nie realizować -70%. Ale to tylko moje przemyślenia.
@toTheMoooon: To ja mam podobnie, znaczy grać gram na giełdzie i zazwyczaj wychodzę z zyskiem, ale to co sie odwaliło to aż szok, bez zadnej analizy, wykresy wskazywały na górkę ale ladowałem się po same jaja właśnie z myślą, że to już ostatni przystanek i wsiadać albo za późno + głośna afera w mediach, blokowanie brokerów to jak nic gruba akcja wsiadam i wyciągam hajs i później będę liczył