Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak mogłem być tak głupi żeby się do tego zapakować. Nigdy nie klikałem w linki typu zarejestruj się i bzikaj xD, nie wierzyłem w żadne łatwe pieniądze, a mimo wszystko dałem się tak łatwo wyruchać. Na prawdę nie mogę uwierzyć jak jak naiwnie #!$%@?łem pieniądze lol. Myśl żeby szybko wskoczyć do pociągu póki nie odjechał, łatwe pieniążki xD

Ci z was którzy stracili więcej niż powinni, jak to sobie będziecie racjonalizować? Nie wiem jak przez najbliższy czas spojrzę w lustro. Żadnej nauczki tak naprawdę z tego nie wyciągnąłem, bo jaką? Że giełda jest ryzykowna? Żeby nie liczyć na łatwy zarobek? Ja już to wiedziałem wcześniej a mimo to dałem się w to wciągnąć.

Do piątku daje sobie termin ewakuacji z titanica. W optymistycznym scenariuszu 6k w plecy. Próbuję się jakoś pogodzić ze startą.

A przy okazji jest jakaś strategia na minimalizację strat? Uciekać póki 70% w plecy czy trzymać dłużej? xD
#gielda #gme
  • 69
A przy okazji jest jakaś strategia na minimalizację strat?


@toTheMoooon: Jak masz jeszcze pieniadze i chcesz ryzykowac to na GME sa wciaz dzienne gigantyczne wachniecia. Wchodzisz za 10k zl przy $90, wychodzisz jak tylko dobije do $100 i juz masz zysk. 10% w skali dnia to jest sporo. Tylko ze ryzykownie...
@toTheMoooon: strategia jest taka żeby kupowac jak rośnie na podstawie sensownych danych, tutaj takie które łyknąłem były przy poziomie 120 dolarów i wszedłem. Potem najlepiej schodzić powoli w miarę jak kurs rośnie z tego co się kupiło. Wskakiwanie na takie górce to proszenie się o #!$%@? i wtedy już chyba nie ma dobrej strategii. Ale jak już spada to też myślenie zero-jedynkowe jest bez sensu. Też się schodzi porcjami, nie wiesz
@toTheMoooon: #!$%@? to ale po kursie honorowym czyli powyżej 100$. Mam tak samo kilka tysi w plecy, ale jakoś to przeżyję. Najbardziej mnie boli że jeszcze w poniedziałek mogłem sprzedać na plusie, zgubiła mnie arogancja, brak doświadczenia i emocje, bo naprawdę takiej jazdy jeszcze nie przeżyłem. Były momenty że kurs skakał o 50$ w górę w dół w ciągu kilkunastu minut, nie było jeszcze takiej akcji po prostu.
Pobierz karol-maroszczyk - @toTheMoooon: #!$%@? to ale po kursie honorowym czyli powyżej 100$...
źródło: comment_1612385180IKZrHIdDYI4IvSvYV9DXbJ.jpg
@toTheMoooon: według mnie na razie nie ma sensu sprzedawać Ale też nic nie dokupuj. Masz kosztowne lekcje tego że jesteś tłumem nawet czytając Facebooka wykop myśląc że jesteś wyjątkowy jesteś jedynie tłumem i działasz jak tłum. Na giełdzie nikt ci niczego nie zagwarantuje Najlepiej jeśli wpłacając pieniądze od razu się z nimi Żegnasz. Spójrz przypadek Idea Banku albo firmy CEDC po prostu akcje z dnia na dzień wyparowały z rachunków. Spojrz
Pobierz aecha - @toTheMoooon: według mnie na razie nie ma sensu sprzedawać Ale też nic nie do...
źródło: comment_1612387439hFVT91ziS481cTaRqcAi2U.jpg