Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak mogłem być tak głupi żeby się do tego zapakować. Nigdy nie klikałem w linki typu zarejestruj się i bzikaj xD, nie wierzyłem w żadne łatwe pieniądze, a mimo wszystko dałem się tak łatwo wyruchać. Na prawdę nie mogę uwierzyć jak jak naiwnie p---------m pieniądze lol. Myśl żeby szybko wskoczyć do pociągu póki nie odjechał, łatwe pieniążki xD

Ci z was którzy stracili więcej niż powinni, jak to sobie będziecie racjonalizować? Nie wiem jak przez najbliższy czas spojrzę w lustro. Żadnej nauczki tak naprawdę z tego nie wyciągnąłem, bo jaką? Że giełda jest ryzykowna? Żeby nie liczyć na łatwy zarobek? Ja już to wiedziałem wcześniej a mimo to dałem się w to wciągnąć.

Do piątku daje sobie termin ewakuacji z titanica. W optymistycznym scenariuszu 6k w plecy. Próbuję się jakoś pogodzić ze startą.

A przy okazji jest jakaś strategia na minimalizację strat? Uciekać póki 70% w plecy czy trzymać dłużej? xD
#gielda #gme
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@toTheMoooon: Sprzedawaj. Nie słuchaj bajek o trzymaniu i może coś będzie - to samo mówili w poniedziałek. Sam kupiłem 2 akcje za 340$ - no debilizm. Tez całe życie unikałem hazardu itp (na giełdzie mam tylko akcje CD Projekt na których jestem na plus). Tutaj dałem się emocjonalnie naciągnąć tak jak i ty. Minimalizuj straty póki można. Oczywiście można się łudzić ze jutro będzie 200$ ale prawdopodobnie za kilka dni
  • Odpowiedz
  • 0
Trzymaj. A dla reszty, całkiem możliwe że AMC jeszcze odbije do tych 15
Próg wejścia niższy i tam nie było żadnego SS
Jeden strzał na 20 na fali hype. Ja bym się delikatnie zapakował
  • Odpowiedz
@loczyn: CDR mam ze średnią ceną kupna 170 zł. A o tym balonie to słyszę od 2016 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spadki po premierze Cyberpunka były rzeczą wiadomą - bledy tylko trochę efekt zwiększyły
  • Odpowiedz
@loczyn: CDR mam ze średnią ceną kupna 170 zł. A o tym balonie to słyszę od 2016 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spadki po premierze Cyberpunka były rzeczą wiadomą - bledy tylko trochę efekt zwiększyły


@Wurmloch: A 170 to spoko, bo ponizej 200 zl na dluzej to nie spadnie.
Myslalem ze sie zapakowales kolo 250 ;)
  • Odpowiedz
@loczyn: Nie, wszystkie akcje kupowałem lata temu. Średnia cenę kupna miałem lepszą bo 130 ale w grudniu dokupiłem jak były po 300 (mogłem poczekać bo spadły do 250). Jednak i tak uważam ze po wynikach finansowych które CDR opublikuje pod koniec marca kurs wskoczy pod 400 zł. Wtedy planuje sprzedać
  • Odpowiedz