Wpis z mikrobloga

Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zawdzięczamy przymuszanie kobiet do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami letalnymi.

Mam nadzieję, że wszyscy podziękujemy za to w kolejnych wyborach PiS, Konfederacji i PSL-Kukiz’15 ()

Dzień 2
#aborcja #bekazpisu #protest #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazprawakow #polityka
Pobierz slepauliczka - Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zaw...
źródło: comment_1612367143SVKwsztitroobbKmwvT7eX.jpg
  • 90
@officer_K:

chcesz być zamordystą to sobie badź ale nie wpieprzaj się w cudze życie.

A dokonując aborcji to niby nie ingeruję w cudze życie? XD Przyznaję, broniąc życia poczętego wpieprzam się w cudze życie, ale przynajmniej nie jestem hipokrytą.
@timek1119: takie argumenty były obalane tyle razy w każdym miejscu w Internecie (i nie tylko), że po prostu mi się nie chce... dla ciebie aborcja to tylko i wyłącznie jakaś skrobanka, bo laska poszła w tango na imprezie? Zresztą... daj mi spokój...
@slepauliczka: za to moim celem jest pokazanie, że to nie jest żadna wolnościowa partia, tylko jakaś faszystowsko-katolicka parodia wolności, z czego większość ich wyborców, czyli młodych mężczyzn nie zdaje sobie sprawy. Popierają bo jest bańka informacyjna w internecie i ją należy zniszczyć. W każdym razie zapraszam, mój tag twoim tagiem, solidaryzuje się z walczącymi kobietami.
@timek1119: serio mam nadzieję, że nigdy nie znajdziesz się w sytuacji gdy twoje dziecko będzie potrzebowało opiekę 24h na dobę do końca życia. Wiesz wgl jak to jest chorować albo urodzić się z chorobą genetyczną? Wiesz ile to wszystko kosztuje? Zdajesz sobie sprawę jaką mamy pomoc państwa i jak działa nfz? Obyś nigdy nie był zmuszony patrzeć jak twoje dziecko cierpi i żebrać w necie na jakieś operacje po milion złotych.