Wpis z mikrobloga

Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zawdzięczamy przymuszanie kobiet do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami letalnymi.

Mam nadzieję, że wszyscy podziękujemy za to w kolejnych wyborach PiS, Konfederacji i PSL-Kukiz’15 ()

Dzień 2
#aborcja #bekazpisu #protest #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazprawakow #polityka
Pobierz slepauliczka - Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zaw...
źródło: comment_1612367143SVKwsztitroobbKmwvT7eX.jpg
  • 90
Kilka lat rządów skrajnej prawicy załamie ten trend i skończy się na parę lat PiS.


@Bounty: No nie wiem cumplu, to jest kurs grecko-argentyński, a osłabiona kryzysem i wqrwiona polityką Jarosława UE nie będzie tak skora do bajlałtowania nas, jak swego czasu Grecji. Może być tak, że to raczej dobrobyt w PL się skończy, co paradoksalnie będzie tylko sprzyjać rządom populistów (większe zapotrzebowanie na pomoc socjalną, słaby poziom świadomości ekonomicznej i
@officer_K: ja przepraszam, że się wtrącam, ale nie rozumiesz wolności. I tego, że ona też ma swoje granice.
Wolność bez granic to anarchia. Jeśli uważasz, że wolność nie ma granic to dlaczego ścigamy morderców, za zabójstwa? xD
@p4damczyk: typie... znowu ten idiotyczny argument... nie chce mi się tłumaczyć zdroworozsądkowego podejścia po raz miliardowy, bo i tak za chwilę przyjdzie kolejny dzban i będzie mi pisał o morderstwie w łonie matki. Walka z wykopowymi dzbanami jest trudniejsza od walki z wiatrakami. IKS DE Nie pisz do mnie.
@slepauliczka: Mam wywalone na przypadki dotyczące promila wszystkich ciąż. Medialnie to fajnie wygląda, można dawać wiele przykładów, tragedii, problemów itd. Niestety jednocześnie lewica razem z pis regularnie okrada 99,9% pracującego społeczeństwa i chce jeszcze bardziej uwalić faktyczną wolność do działania. My jako społeczeństwo zwyczajnie jeszcze nie dorośliśmy do dyskusji na temat życia, dajemy się rozegrać jak dzieci. Ludzie nie widzą alternatyw, nie widzą tego, że dzień w dzień karani są za
@brunoted też tak myślałam jak ty, a potem zaczęto ingerować coraz bardziej w moje życie i zabierać mi prawa, dopiero wtedy zrozumialam. Już jest pomysł do ewidencji ciąż tak, aby nie można było ich usuwać za granicą. Zaraz wprowadza ci zakaz tabletek antykoncepcyjnych, bo to niezgodne z ich religią ¯_(ツ)_/¯ ta zmiana powoduje, że przymuszona jest średnio 1 kobieta w Polsce tygodniowo do urodzenia dziecko z ciężka wadą. Jeśli dla ciebie dramat
@slepauliczka: Tak, ewidencja ciąż, tabletki itp. to są właśnie clickbajty nic nie znaczące bo nawet jeszcze projektu takiej ustawy nie ma a co dopiero kwestia procedowania tego w komisjach, sejmie i senacie. Jednocześnie pis z lewicą odrzucają projekt podwyższenia kwoty wolnej od podatku, wprowadzają inne absurdalne ustawy, komplikują podatki itd. itd. Większość ludzi nie rozumie o co chodzi w tym wszystkim więc łatwiej jest się skupić na tych chwytliwych (nic nie